Now Reading
Відчуйте себе мешканцями Древнього Києва у «Парку Київська Русь»

Відчуйте себе мешканцями Древнього Києва у «Парку Київська Русь»

23-24 березня на відвідувачів «Парку Київська Русь» чекає розважальна програма «Життя середньовічного міста». Мешканці Древнього Києва радо зустрінуть гостей хлібом-сіллю та запросять поринути у атмосферу Середньовіччя.

Гості зможуть взяти участь у обряді очищення, під час якого спалять у вогнищі папірці з написаними негараздами. Так, разом з попелом розвіються усі турботи та хвилювання. А щоб успіх та благополуччя супроводжували завжди, потрібно буде загадати бажання і доторкнутись до каменя Велеса. Є повір’я: якщо біля цього каменя подумки побажати комусь із своїх близьких та рідних здоров’я, добра, щастя та добробуту, тоді усе це повернеться сторицею.

Під час розважальної програми на відвідувачів чекають оригінальні театралізовані постановки, заворожливі виступи кінного театру «Парку Київська Русь», веселі бої на мішках із соломою, перетягування канату та катання на історичних тачках. І звісно, мешканці Древнього Києва покличуть усіх у дружні хороводи.
Для тих, хто бажає відчути себе справжніми княжими воїнами, відбудеться майстер-клас із володіння середньовічною зброєю та бої на спортивних мечах. Також можна буде покататись на княжих конях та постріляти з історичного лука.

Крім того, можна влаштувати оригінальну фотосесію у середньовічному місті, примірявши костюм знатного городянина чи городянки, кочівника чи витязя.
«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області.
Дістатися можна маршрутками від станції м. Видубичі або власним транспортом.

See Also
blank

Ціна вхідного квитка – 40 грн., для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top