Now Reading
Лицарський турнір стартує під Києвом найближчої суботи

Лицарський турнір стартує під Києвом найближчої суботи

16 березня, у розпал святкування Масляної, у «Парку Київська Русь» стартує Міжнародний турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» 2013 року. Змагання уже вдруге організовує «Парк Київська Русь», одним із завдань якого є популяризація історичних видів спорту. Для участі в турнірі цього року заявки подали 15 команд, а це більше сотні кращих бійців українських та зарубіжних клубів історичного фехтування. Першими схрестять мечі представники столичних клубів «Айна Бера» та «Кнехт».

На ристалищі Парку кресатимуть іскри булатними мечами майстри історичного фехтування, досвідчені бійці. Вони будуть мірятися богатирськими силами і випробовувати міць клинків у запеклих поєдинках та групових боях «5 на 5 бійців».

Серед учасників турніру в нинішньому році є команди вже відомі гостям Парку з попереднього сезону, як-от: школа історичного фехтування «Айна Бера», клуби історичного фехтування «Витязь», «Золота Шпора», «Шарухань», альянси клубів «АКРА» та «ДЗХ». Приємно, що до змагань долучились і нові клуби: «Аркона», «Кнехт», «Росичі-Путивль», а також «Збірна Одеси».
Головним маршалом турніру, як і в 2012 році, залишається Олексій Лялюшко – чемпіон України з історичного фехтування, неодноразовий переможець міжнародних турнірів, справжній професіонал своєї справи.

Жеребкування між командами відбулось 5 березня. Визначилися суперники в п’яти групах. На жеребкуванні були присутні представники команд – учасниць з різних міст. Президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко побажав усім учасникам удачі й перемоги в змаганнях.
Протягом восьми місяців відважні середньовічні лицарі боротимуться за звання кращої команди та головний приз. Переможець буде визначений у фінальному бою в середині листопада 2013 року.

See Also

Подробиці на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top