Now Reading
Відвяткуйте Масляну по-княжому в «Парку Київська Русь»!

Відвяткуйте Масляну по-княжому в «Парку Київська Русь»!

Уявіть, що ви потрапили у Київ часів князя Володимира на улюблені народні гуляння – щедру Масляну. Біля воріт вас радо зустрічають дружинники князя, а далі – і сам великий князь. Він дарує вам катання на найкращих конях з його особистої стайні та санях і запрошує до веселого святкування.

Мрія, скажете Ви? Ні – реальність! 16-17 березня у «Парку Київська Русь» мешканці Древнього Києва чекають вас на святкування Масляної за стародавніми традиціями та обрядами.
Погуляйте на славу! Як Масляну відсвяткуєте, таким і увесь рік буде. Щоб добре жилося – посмакуйте теплими, рум’яними млинцями та духмяними медами.
Не пропустіть головної події свята – битви середньовічних лицарів! На ристалищі Парку кресатимуть іскри булатними мечами відважні витязі. Суперники вже прагнуть помірятись богатирськими силами і випробувати міць клинків.

Великий князь київський відкриє Міжнародний турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця 2013» – в суботу, 16 березня о 15:00.
Веселіться від душі, здобувайте призи, випробовуйте фортуну. Співайте і водіть хороводи разом з мешканцями Древнього Києва!
Спаліть у вогнищі разом з солом’яним опудалом стару річ, щоб негаразди минули. Стрибніть через багаття, щоб здоровим бути.
Поспішайте на княжі трибуни. Постановки театру і кінного театру будуть яскравими. А вогняне шоу і феєрверк – особливими.
А щоб було веселіше – кличте друзів. Місце зустрічі – «Парк Київська Русь».

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району. Дістатися з Києва можна маршрутними автобусами від станції м. Видубичі або власним транспортом. Ціна вхідного квитка – 90 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти відвідують Парк безкоштовно.

See Also

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top