Now Reading
«Парк Київська Русь» та Києво-Печерська Лавра підписали договір про співробітництво

«Парк Київська Русь» та Києво-Печерська Лавра підписали договір про співробітництво

22 лютого Благодійна організація «Слов’янський фонд», що здійснює реалізацію проекту «Парк Київська Русь» та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник підписали Договір про науково-консультаційне та інформаційне співробітництво.

 

Обидві культурно-історичні пам’ятки мають на меті збереження і використання матеріальних та духовних культурних цінностей, сприяння поширенню знань про історію України, Київської Русі і Стародавнього Києва. А отже точок дотику та спільних інтересів у «Парку Київська Русь» та Києво-Печерської Лаври чимало.

 

Зокрема договором передбачене інформування сторонами одна одної про моменти наукових досліджень, взаємна консультаційна діяльність в ході наукової роботи. Також у планах «Парку Київська Русь» та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника проведення спільних заходів, інформування туристів Лаври про Парк і навпаки, з тим, щоб вони відвідали обидві пам’ятки, і таким чином отримали більш повне уявлення про історію Київської Русі.

 

See Also

Взаємна науково-консультаційна та інформаційна діяльність «Парку Київська Русь» та Києво-Печерського заповідника сприятиме відродженню інтересу суспільства до історії та архітектури України і Київської Русі, відродженню історико-культурних традицій українського народу.

 

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top