«Парк Київська Русь» та Києво-Печерська Лавра підписали договір про співробітництво

Лют 28, 2013 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Події

22 лютого Благодійна організація «Слов’янський фонд», що здійснює реалізацію проекту «Парк Київська Русь» та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник підписали Договір про науково-консультаційне та інформаційне співробітництво.

 

Обидві культурно-історичні пам’ятки мають на меті збереження і використання матеріальних та духовних культурних цінностей, сприяння поширенню знань про історію України, Київської Русі і Стародавнього Києва. А отже точок дотику та спільних інтересів у «Парку Київська Русь» та Києво-Печерської Лаври чимало.

 

Зокрема договором передбачене інформування сторонами одна одної про моменти наукових досліджень, взаємна консультаційна діяльність в ході наукової роботи. Також у планах «Парку Київська Русь» та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника проведення спільних заходів, інформування туристів Лаври про Парк і навпаки, з тим, щоб вони відвідали обидві пам’ятки, і таким чином отримали більш повне уявлення про історію Київської Русі.

 

Взаємна науково-консультаційна та інформаційна діяльність «Парку Київська Русь» та Києво-Печерського заповідника сприятиме відродженню інтересу суспільства до історії та архітектури України і Київської Русі, відродженню історико-культурних традицій українського народу.

 

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031