Now Reading
Влаштуйте уїкенд у середньовічному стилі

Влаштуйте уїкенд у середньовічному стилі

9 та 10 лютого долучіться до «Зимової магії Древнього Києва» у «Парку Київська Русь».

Вкриті снігом вали середньовічного міста справляють враження величної таємниці історії. Засніжені дерев’яні вулички, ошатні зрубні садиби жителів Древнього Києва – усе це притуплює відчуття реальності. Ви опиняєтеся у справжньому середньовічному зимовому місті.

Відчуття, що ви потрапили, чи то у минуле, чи то у казку ще більше посилюється, коли на ристалищі парку розгортаються неймовірні видовища. Ось витязі із княжої дружини на вірних конях пускаються у полювання. Демонструють неабиякі уміння володіння середньовічною зброєю – списами, луками. Ось виїжджають сани, запряжені княжими кіньми та встелені хутром. До речі, ви можете прокататися в цих санях чи осідлати одного із жеребців.

Відчуйте себе справжнім середньовічним воїном, стріляючи по живій мішені – латнику. Ви сповна насолодитеся азартом цієї події, наближеної до реалій середньовічного бою. Проте не переймайтеся, людині, у яку ви поцілите, нічого не буде, адже стріли безпечні, а лати міцні.

Спробуйте себе у метанні списів, покружляйте у запальному слов’янському хороводі. А щоб підкріпити сили – зазирніть до кухні «Медовуша».

І дочекайтеся вечора. Саме тоді мудрець проведе ритуал запалення магічного вогнища. Його сила очистить вас від усілякої скверни. А натомість – отримаєте заряд добра, любові, здоров’я, скуштувавши сонячного коровая.

See Also

Поспішайте на вихідні до Древнього Києва. Пориньте у магію середньовічного міста, станьте її часткою.

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району. Ворота у Середньовіччя відкрито з 10-ї години ранку до 5-ї години вечора. Ціна вхідного квитка – 40 грн., для пенсіонерів діють знижки, школярі відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top