Now Reading
Укрзалізниця сьогодні вводить електронний квиток на поїзди категорії Інтерсіті+

Укрзалізниця сьогодні вводить електронний квиток на поїзди категорії Інтерсіті+

З 5 лютого 2013 року Укрзалізниця впроваджує в експериментальному порядку технологію продажу електронних проїзних документів на поїзди «Український експрес» категорії Інтерсіті+.

Відтепер пасажири, які оформили проїзні документи через мережу Інтернет на поїзди категорії Інтерсіті+, можуть не звертатися до каси за роздруківкою квитка на бланку проїзного документа, як це було раніше, а з паперовою роздруківкою Інтернет-Посадочного документа, здійсненою самостійно, можуть вирушати на посадку безпосередньо до поїзда.
Стюарди за допомогою зчитування штрих-коду Інтернет-Посадочного документа здійснюють перевірку його легітимності та забезпечують посадку пасажирів до поїзда. Для здійснення контролю посадки пасажирів, які оформили електронні проїзні документи через Інтернет, поїзні бригади стюардів та посадочні бригади використовують мобільні термінали контролю документів.
При оформленні посадочного документа необхідно обов’язково зазначити ім’я та прізвища пасажира, який буде здійснювати поїздку та мати з собою документи, що підтверджують особистість.
Оформлення електронних проїзних документів припиняється за 1 годину до відправлення поїзда з початкової станції маршруту, надалі квитки на поїзди можна придбати виключно за старою системою. Повернення невикористаних проїзних документів, оформлених через Інтернет, здійснюється після роздруківки замовлення на бланку проїзного документа, не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення поїзда з початкової станції.
Довідково.
Посадочний документ, роздрукований пасажиром самостійно, містить усю необхідну інформацію про поїздку: 20-розрядний номер електронного проїзного документа, прізвище та ім’я пасажира, а також унікальний ідентифікатор умов укладеного договору на перевезення (напрямок, дату відправлення, номер поїзду, вагону, місця, тощо).

 

See Also

RegioNews

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top