Now Reading
Гуляємо на Водохреща у «Київській Русі»

Гуляємо на Водохреща у «Київській Русі»

Водохреща у «Київській Русі»«Парк Київська Русь» запрошує 19-20 січня на веселі Хрещенські гуляння. Водохреща – останнє велике свято різдвяно-новорічного циклу. Здавна прийнято у ці дні купатися в ополонках та освячувати воду, а також влаштовувати розваги. Адже вважається, що хрещенське морозне повітря дарує молодість, здоров’я, бадьорість.
Отримайте заряд здоров’я та енергії на увесь рік в «Парку Київська Русь»! Покатайтесь на санях, запряжених кіньми зі стайні великого князя київського, – у ці святкові дні це можна зробити безкоштовно.

Окрім того, на вас чекають видовищні виступи вершників на княжих конях та відтворення середньовічного полювання, обряд запалювання вогнища та етно-дискотека довкола нього.
Повеселіться в Парку від душі. Водіть хороводи, тримайте оборону у снігових боях, сміливо кидайтеся в гущу подій на ристалищі – це весело і корисно для дорослих та дітей! Адже зимові забави, конкурси та розваги підготовлені саме для вас, ваших рідних і друзів.
«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району. Ціна вхідного квитка – 40 грн., діти відвідують Парк безкоштовно, для пенсіонерів діють знижки.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top