Now Reading
Чим потішить своїх гостей «Парк Київська Русь» у 2013 році?

Чим потішить своїх гостей «Парк Київська Русь» у 2013 році?

Нові грандіозні фестивалі, захоплюючі турніри, яскраві шоу, безліч приємних несподіванок і сюрпризів чекають на гостей «Парку Київська Русь» – Центру культури та історії Древньої Русі у 2013 році. Шануючи багатовікову історію нашого народу, прагнучи до збереження й розвитку кращих культурних традицій пращурів, організатори приурочили VI Міжнародний фестиваль «Парк Київська Русь» 1150-річчю створення слов’янської азбуки та 900-річчю першої редакції «Повісті минулих літ».
Вперше в Україні на ристалищі Древнього Києва змагатимуться майстри та любителі верхової стрільби з лука – виду спорту, основаного на давньому бойовому мистецтві. Продемонструвати свої уміння вершники зможуть двічі у наступному році – у квітні та серпні під час Міжнародних турнірів «Кінний лучник Древнього Києва».
Серед новинок фестивального сезону також Міжнародний фестиваль сучасних культур «Славниця», на який в Парк на початку червня зберуться творчі дитячі й молодіжні колективи з різних країн світу та представлять мистецькі традиції свого краю.
Організатори фестивалю «Парк Київська Русь» продовжать проведення турнірів і чемпіонатів, які вже стали традиційними: «Лучники Древнього Києва», «Київська Русь XIIІ-XIV ст.», «Зов героїв», «Гості Древнього Києва XV ст.» та «Билини Древнього Києва IX-XI ст». У 2013 році в Парку лучники з різних країн світу демонструватимуть віртуозну стрільбу з традиційного лука; середньовічні лицарі здобуватимуть нові перемоги на ратному полі й підкорюватимуть серця прекрасних дам; висока європейська знать знову зустрінеться на падармі; герої народного епосу Древнього Києва постануть у всій своїй красі, силі й мудрості перед гостями Парку.
Видовищні та запеклі лицарські бої розгорнуться на ристалищах в рамках змагань з історичного фехтування різного масштабу: від чемпіонату Києва до міжнародного турніру. «Витязь Київського Дитинця» покличе бійців за новими подвигами.
На юних красунь у 2013 році чекає корона «Міс Київської Русі». Вони матимуть шанс продемонструвати свою слов’янську вроду і чарівність, а також таланти, якими щедро наділила їх древня славетна земля.
Окрім того, щовихідних у «Парку Київська Русь» відбуватимуться яскраві веселі свята з захоплюючими іграми, забавами, конкурсами й квестами. Як-от: Масляна, під час якої можна буде, як і минулого року, досхочу смакувати млинці; або Івана Купала – свято сонця, любові й магії.
Уперше у «Парку Київська Русь» в 2013 році відбудеться святкування Старого Нового Року. Кожному відвідувачу гарний настрій – гарантований!

Детальний календар подій на 2013 рік читайте тут

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top