Київ як туристичне місто має набути популярності, рівної египетським пірамідам

Жов 11, 2012 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

Київ має усі підстави бути одним із найбільш відомих туристичних центрів світу. Про це ішла мова на прес-конференції «Стан та перспективи розвитку туризму в місті Києві», що відбулася 11 жовтня у рамках туристичного салону «Україна 2012». Зокрема, президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко зазначив, що у кожній країні існує та точка, з якої починається батьківщина, і політика туризму у всіх державах іде центрично від цієї точки. «Більше того, з Києва починається історія не лише України, а і всієї Східної Європи. Ми повинні сповна скористатися такою перевагою і збудувати на цій основі весь свій туризм, – наголосив Володимир Янченко. – Старокиївська гора, Золоті ворота, Софія Київська, Лавра – це ті базові пункти, які нам потрібно «істерично» пропагувати. Тому що це точка, з якої починається пізнання людської цивілізації. А ми – українці – хранителі цього великого спадку. Ми його вивчаємо, шануємо і закликаємо іноземців разом з нами розгадати ці загадки. Бажання долучитися до розгадки таємниць історії і буде тим імпульсом, який спонукатиме людей приїжджати до нас, селитися тут, харчуватися, відпочивати», – сказав президент «Парку Київська Русь».

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак відмітив, що вдале проведення футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 пробудило великий інтерес до України у закордонних туристів. «Цього року ми спостерігаємо зростання числа туристів у Києві, – сказав А.Мазурчак. – Але якщо говорити про проблеми у сфері туризму, то найперша з них – це відсутність державної цільової програми щодо розвитку галузі. Водночас український туристичний потенціал настільки потужний, що вкладання однієї гривні в туризм України дасть набагато більший приток капіталів, ніж у будь-якій іншій галузі. Необхідно обов’язково розробити цільову програму, прийняти її у Верховній Раді, ми повинні отримати фінансування для популяризації нашої країни за кордоном», – наголосив заступник голови КМДА.

Однією із найважливіших подій року, спрямованих на популяризацію туризму, є туристичний салон «Україна 2012». Захід відбувається уже в 19-й раз, і щороку він збирає усе більше учасників. Цьогоріч на найбільшому туристичному форумі України представлені 637 туристичних компаній, які пропонують подорожі в 42 країни світу.

Окрема секція виставки приділена внутрішньому та в’їзному туризму. Зокрема – великий стенд Київщини туристичної, на якому представлений і «Парк Київська Русь», як одна із головних історико-культурних принад, як Київської області, так і України в цілому.

На урочисте відкриття Туристичного салону «Україна 2012», яке відбулося 11 жовтня 2012 року, завітали представники органів державної влади України та керівники дипломатичних представництв багатьох іноземних держав, зокрема – Аргентини, Фінляндії, Греції, Палестини та інших.

Туристичний салон «Україна 2012» продовжить роботу до 13 жовтня.

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031