Now Reading
Під Києвом пройшов міжнародний турнір стрільби з історичного лука

Під Києвом пройшов міжнародний турнір стрільби з історичного лука

Міжнародний лучний турнір – «Стріла Стародавнього Києва» відбувся 6-7 жовтня у «Парку Київська Русь». Кращі лучники з України, Білорусі, Туреччини, Молдови доводили свою вправність у стрільбі з історичного лука. Яскравим видовищем стали змагання у спеціальних номінаціях – стрільбі з розвороту, на швидкість, двома стрілами. З такими завданнями змогли впоратися тільки справжні майстри своєї справи.
Під час урочистого відкриття турніру Президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко наголосив: «У цьому яскравому турнірі змагатимуться кращі лучники, які підносять майстерність володіння зброєю у ранг мистецтва. І хоча фестивальний сезон Парку закінчується саме лучним турніром, та це не означає, що Парк закривається. Свята тут триватимуть до кінця листопада: спеціальні програми відбуватимуться що вихідних. У нас є ще багато цікавого для наших гостей».
Родзинкою турніру «Стріла Стародавнього Києва» 2012 року стало те, що в його рамках вперше в Україні пройшов Міжнародний чемпіонат кінних лучників. Сміливці випробували свою майстерність та удачу. Адже влучити в мішень вершнику на повній швидкості дуже непросто.
Гості «Парку Київська Русь» побачили монгольські, англійські та давньослов’янські луки, відтворені з історичною достовірністю, а також випробували їх у дії. А тренери з Федерації кюдо в Україні провели для глядачів майстер-клас зі стрільби з японського лука.
Найвищою нагородою для переможців турніру став спеціальний приз – «Стріла Стародавнього Києва». У традиційній стрільбі з лука переможців визначали окремо серед чоловіків та серед жінок. Найкращою лучницею стала киянка Наталія Терлецька, а серед чоловіків найбільш влучним виявився Олег Часниченко з Дніпропетровська. Кінні лучники виборювали перемогу у змішаних змаганнях, і дісталася вона амазонці з Києва Ганні Башенко, друге місце у цьому виді змагань зайняв Володимир Янченко – президент «Парку Київська Русь».

У вечірній програмі гості Парку побачили шоу вогняних стріл, стрільбу катапульти ядрами, що горять, незабутні вогняні шоу та феєрверки.

Турнір відбувся за підтримки Міжпарламентської Асамблеї країн-учасниць СНД та Київської обласної державної адміністрації.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top