Now Reading
Загадку об’єднавчої сили Київського Дитинця розкриють у «Парку Київська Русь»

Загадку об’єднавчої сили Київського Дитинця розкриють у «Парку Київська Русь»

29-30 вересня у «Парку Київська Русь» пройде розважально-пізнавальна програма «Дитинець Києва – загадка Середньовіччя».

Київ містить у собі багато таємниць, та найбільшою його загадкою є животворча і об’єднавча сила самого серця міста – його Дитинця-Кремля.

У яскравій постановці театру «Парк Київська Русь» буде відтворено історію створення київських печерних споруд, билини й оповідання про події, що розгортались у різні віки у небі над Києвом, як-от: битва богатиря Добрині зі Змієм, чи сонячне затемнення, що сталось перед походом князя Ігоря. Перед гостями постануть у всій своїй величі історичні й міфічні персонажі.

Відвідувачі Парку поринуть в атмосферу прадавніх віків, коли наші далекі пращури були ще язичниками. Картини з життя перших християн і спорудження Десятинної церкви – також стануть частиною представленої програми.

Як завжди, у «Парку Київська Русь» пануватиме позитивна атмосфера. Гості Парку зможуть постріляти з лука у середньовічному тирі, покататися на конях на княжій конюшні, завітати у юрту до хана, власноруч зліпити глечик чи змотати ляльку. І просто насолодитися гарним та змістовним відпочинком на природі, у неповторній атмосфері середньовічного Києва.

Нагадуємо, що для студентів та пенсіонерів діють знижки, а для дітей дошкільного та шкільного віку вхід безкоштовний у рамках Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ».

See Also

Для відвідувачів «Парк Київська Русь» відчинений з 10 години.

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами, які щопівгодини відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top