Now Reading
Вищий світ Західної Європи під Києвом штурмуватиме фортецю і демонструватиме середньовічну моду

Вищий світ Західної Європи під Києвом штурмуватиме фортецю і демонструватиме середньовічну моду

21-23 вересня світло романтичної епохи Відродження осяє Древній Київ, а висока західноєвропейська знать відвідає Київську Русь. Спадкоємці аристократичних династій, титуловані вельможі, високе духовенство, лицарі та їхні дами серця займуть місця не в королівському палаці, а на князівській трибуні. У «Парку Київська Русь» зустрінуться доба відваги і сили духу з добою гармонії і краси – під час мега-фестивалю «Гості Стародавнього Києва XV століття».
Більше 300 учасників клубів історичної реконструкції візьмуть участь у відтворенні атмосфери XV століття. На фестиваль завітають учасники з України, Росії, Білорусі, Латвії, країн Західної Європи. Сміливі лицарі присвятять прекрасним дамам не лише ліричні сонети, а й перемоги, які виборюватимуть у напружених поєдинках. Глядачі ж зможуть пересвідчитись у високій військовій майстерності володарів меча і списа: від карбування кроку в строю до схрещення клинків у боях. Також гості фестивалю відчують запал справжнього штурму фортеці, в якому буде задіяна осадова техніка. Підкорені мужністю й вірністю лицарів, придворні дами у свою чергу віддячать їм граційними па. Продемонструє середньовічні танці та проведе майстер-класи з них студія «Джойссанс».
Окрім того, у рамках фестивалю відбудеться виставка шоломів та щитів, фотовиставка на тему реконструкції XV століття та конкурс костюмів, у якому буде представлена військова і громадянська середньовічна мода. Таке вбрання не залишить байдужими тих, хто цінує стильний одяг, а можливо, й надихне на власні творчі пошуки у сфері моди.
Серця відвідувачів Парку полонять середньовічні музичні композиції ансамблів «Avis Dei» та «Кантика-Гальярда» з Росії, а також трюки у виконанні членів Ліги каскадерів України.
Під час фестивалю відвідувачі Парку матимуть унікальну можливість спостерігати за життям справжнього середньовічного табору. Працюватиме ярмарок майстрів, які влаштують майстер-класи з найрізноманітніших ремесел та перформанси для гостей свята.
А незабутнє нічне вогняне шоу запалить в них енергію двох епох, які сплетуться на мега-фестивалі «Гості Стародавнього Києва XV століття».
Захід відбувається за підтримки Міжпарламентської Асамблеї країн-учасниць СНД та Київської обласної державної адміністрації.
Нагадуємо, що для студентів та пенсіонерів діють знижки, а для дітей дошкільного та шкільного віку вхід безкоштовний у рамках Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ».
«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами, які щопівгодини відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top