Середньовічну моду покажуть на «Осінньому карнавалі» у «Парку Київська Русь»

Вер 5, 2012 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Без рубрики

8-9 вересня у «Парку Київська Русь» пройде яскраве свято середньовічної моди – «Осінній карнавал». У ці дні відвідувачі Парку матимуть змогу побачити костюми представників різних верств населення Київської Русі – від звичайного городянина чи ремісника до великих князя і княгині. У цікавій театралізованій формі буде розкрито різні аспекти середньовічного костюму – його красу, практичність, відмінні риси одягу різних верств населення. З прадавніх часів відомий вислів «зустрічають по одягу». У часи Середньовіччя кожен мав одягатися виключно відповідно то свого суспільного стану. Порушення цих правил суворо каралося. Якими ж були правила та покарання – дізнайтеся, завітавши до «Парку Київська Русь» цих вихідних.

Невід’ємною складовою неспокійних часів Середньовіччя був військовий костюм. Його теж у всій красі покажуть на «Осінньому карнавалі». А ще продемонструють костюм княжий – як символ влади. Окрім одягу реальних жителів Київської Русі, буде показано ще й костюми міфічних істот – Лісовика, Русалки та інших створінь, яких навряд чи хтось бачив. Тож у цих костюмах вповні проявилася уява людей.

В суботу програму доповнять показові виступи спортсменів історичного фехтування. Відвідувачі зможуть побачити військову моду, так би мовити, не на подіумі, а в дії.

І найцікавіше, що кожен із відвідувачів Парку зможе не лише споглядати показ мод, а й узяти в ньому участь. Для цього потрібно мати на собі хоча б якусь деталь історичного костюму: цікавий пояс, головний убір, сорочку-вишиванку чи будь-що інше, на що стане фантазії.

Як завжди для відвідувачів «Парку Київська Русь» працюють середньовічні конюшня і тир, пророкує долю волхвиня Рода, вчать народним ремеслам умілі майстри. Тут також можна смачно підживитися стравами середньовічної та сучасної кухні, чи навіть залишитися на ночівлю у кемпінгу Парку.

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району.

З Києва курсують маршрутки від станції метро «Видубичі».

Більше подробиць на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930