Now Reading
1-2 вересня у «Парку Київська Русь» свято мудрості та доблесті

1-2 вересня у «Парку Київська Русь» свято мудрості та доблесті

Найближчих вихідних у «Парку Київська Русь» пройде цікава програма, присвячена Дню знань. Як відомо, одним із перших та найвидатніших просвітителів часів Київської Русі був князь Ярослав, син Володимира Великого. За його любов до знань народ прозвав князя Ярославом Мудрим. Відомо також, що десь у легендарних підземеллях Софії Київської до цих пір знаходиться бібліотека мудрого князя. Гостям парку 1-2 вересня буде запропоновано цікавий квест – пошуки бібліотеки Ярослава на території Древнього Києва. Дітям та їхнім батькам доведеться пройти чимало випробувань та розгадати чимало загадок, перш ніж вони знайдуть таємничий скарб мудрості. П’ять князівств трапляться на шляху мандрівників: Темне князівство Абра-Кадабра, Князівство чорнильних плям, Долина сплячих слів, Ворота знань і нарешті – Князівство мудрості. У кожному із князівств учасники квесту відшукають фрагмент карти, що в результаті приведе їх до скарбу. Якого? Завітайте у «Парк Київська Русь» та дізнайтеся.

 

Також у суботу, 1 вересня, тут пройде черговий тур Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Зовсім скоро визначаться учасники чвертьфіналу цих престижних змагань. Тож кожен двобій буде затятим та шаленим. Свою вправність у володінні мечем та жагу до перемоги покажуть бійці з клубів історичного фехтування «Евросоюз» (міста Київ, Одеса) та «Айна Бера» (другий склад, місто Київ).

Початок турніру – о 15.00.

 

І як завжди «Парк Київська Русь» пропонує активний та цікавий відпочинок. До послуг гостей парку – катання на конях, середньовічні тир і костюмерна, численні інтерактиви від театру «Парк Київська Русь», майстер-класи з народних ремесел та багато іншого.

See Also

 

Парк відкрито для відвідувачів з 10.00, початок театралізованої програми – о 13.00.

Курсують маршрутки з Києва від метро «Видубичі».

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top