Now Reading
11-12 серпня у «Парку Київська Русь» древньоруська олімпіада

11-12 серпня у «Парку Київська Русь» древньоруська олімпіада

У той час, коли спека спонукає багатьох до відпочинку біля води, «Парк Київська Русь» пропонує кардинально протилежне рішення для відпочинку. Тут градус азарту та духу змагань підігріють найкращі бійці з історичного фехтування. У суботу 11 липня в Парку пройде черговий тур змагань турніру «Витязь Київського дитинця». Цього разу виступлять один проти одного справжні гранди меча і щита – клуби історичного фехтування «Айна Бера» (Київ) та «Акра» (Харків). Хлопці з обох команд є реальними претендентами не лише на вихід із групи, а й на перемогу в турнірі. Тож видовище буде гідним фіналу. Поєдинки один на один у номінаціях «меч-меч» та «щит-меч» і короткі, але яскраві як спалах блискавки бої 5 бійців на 5 бійців за участю найсильніших спортсменів України – це видовище варто побачити. Початок змагань – о 15.00.

Окрім того, театр «Парк Київська Русь» приготував чимало цікавих дійств безпосередньо за участю гостей Парку. Протягом обох вихідних тут проходитиме спеціальна ігрова програма «Богатирські забави». Оскільки увесь світ зараз з азартом уболіває за учасників олімпіади, у Парку підготували свою версію древньослов’янської олімпіади. Для відвідувачів будуть організовані різні конкурси, у яких можна буде виявити свою спритність, силу, влучність та інші якості, якими мають володіти справжні богатирі. Командні змагання допоможуть розвинути навички зі стратегії і тактики. Таким чином буде визначено переможців – тих, хто гідний увійти до складу елітної дружини князя. Вони займуть почесні місця на імпровізованому середньовічному п’єдесталі, їхні імена буде внесено до книги слави «Парку Київська Русь».

Завітайте до «Парку Київська Русь» наступних вихідних – станьте свідком неперевершених боїв витязів чи доведіть, що ви особисто варті носити звання богатиря князівської дружини.

Парк відкрито з 10.00. Працюють локації: середньовічний тир, конюшня, костюмерна. Початок театралізованої ігрової програми – о 15.00. Курсують маршрутки з Києва від метро «Видубичі». Проїзд безкоштовний.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top