Now Reading
Стань учасником унікального масового дійства на святкуванні Дня Хрещення Русі

Стань учасником унікального масового дійства на святкуванні Дня Хрещення Русі

28-29 липня в «Парку Київська Русь» відбудеться святкування Дня Хрещення Русі, під час якого на відвідувачів чекає унікальне дійство – створення «живої» цифри 988, як дати і символу хрещення Русі. Кожен зможе взяти участь у цьому унікальному масовому дійстві і відчути себе причетним до святкування історичної події.

Відвідувачі Парку зможуть на власні очі побачити відтворення прадавніх подій, що передували прийняттю християнства князем Володимиром Великим. У виконанні акторів «Парку Київська Русь» оживуть сцени з історії Русі: подорож Ольги до Константинополя, передача свитку мудрості князю Володимиру, вибір князем віри.

Окрім того, на гостей «Парку Київська Русь» чекає посвячення в жителі Стародавнього Києва, масові видовищні бої кращих бійців історичного фехтування, прогулянки на конях, лучний тир, розважальна програма «Княжі утіхи та забави», яка відроджує ігрову культуру Київської Русі.

Відсвяткуйте День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь»! Пориньте у таємничу атмосферу давнини, духовності та яскравий вир незабутнього свята!

See Also

Дістатись до «Парку Київська Русь» можна маршрутним таксі від м.Видубичі.
Проїзд безкоштовний!

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top