Результати щорічного рейтингу запитів Zeitgeist

blank

google23Нещодавно компанія Google опублікувала щорічні рейтинги запитів Zeitgeist – погляд українських користувачів Інтернету на календарний рік, який проходить.
Лідируюсь в щорічному рейтингу запитів в пошуковій системі Google серед інтернет-користувачів України в 2009 році такі запити: “завантажити”, “фото”, “погода”, “ігри”, фільми “.

Соціальні мережі набувають все більшу популярність серед української інтернет-аудиторії. Як серед популярних, так і серед запитів, що найшвидше ростуть, знаходяться відразу дві ведучих соціальних мережі – Вконтакте і Однокласники.

Окрім традиційних категорій Найпопулярніші і Найдинамічніші запити, компанія Google також представила тематичні рейтинги, індивідуальні для кожної з понад 30 країн світу. В Україні це списки Персона року, Подія року, Найважливіші ради, Покупка року і Найпопулярніші місця на планеті. Подією року стало Євробачення, яке зайняло перше місце в рейтингу Події року, а його переможець Олександр Рибак став персоною року.

Серед персон року всього чотири політики (Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Віктор Ющенко, Юрій Луценко), всі інші – діячі культури і спортсмени (Майкл Джексон, Наомі Уотс, Олег Янковській, брати Клички і ін).

Трійка найбільш популярних пошукових запитів на тему,  як: “правильно цілуватися”, “схуднути”, “кинути палити”, “завагітніти”.

Також в десятці найпопулярніших рад увійшов запит “дістати сусіда”.

Українські інтернет-користувачі також шукають на картах такі популярні туристичні об’єкти і видатні визначні пам’ятки, як Статуя свободи, Ейфелева башта, Велика китайська стіна, Сфінкс, гора Еверест та інші.

See Also
blank

У запитах рейтингу питань Що таке? Домінують терміни імхо, спам, торрент, домен і хостинг .

Минулого року в щорічному рейтингу запитів Zeitgeist, опублікованому компанією Google, в Україні 2008 пошуковий рік продемонстрував популярність соціальних мереж, що росла: у десятці запитів, які стрімко ростуть знаходилися відразу дві ведучих соціальних мережі – Вконтакте і Однокласники, що зайняли перше і друге місця відповідно .

Трійка найбільш популярних пошукових запитів на тему Хочу змінити: “хочу змінити жене”, “хочу змінити життя”, “хочу змінити себе”.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top