Now Reading
Турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»

Турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»

Слов’яни зберуться під Києвом доводити свою доблесть і ділитися прадавніми знаннями

21-22 липня у «Парку Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району) пройде Міжнародний фестиваль – турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть». Це свято поєднає в собі кілька епох – від дохристиянських часів до козацької доби. Воно доведе, що у всі часи на нашій землі жили сильні, хоробрі та мудрі люди. Вони володіли сакральними знаннями єднання з силами природи, були сильні духом та мали здорові і вправні тіла. І теперішні нащадки давніх слов’ян варті слави своїх пращурів.

У програмі фестивалю: відтворення прадавніх обрядів на святі «День Перуна», виступи фольклорних колективів, майстер-класи для глядачів із бойових мистецтв та ведичного світогляду слов’ян, виступи козаків-характерників (ходіння по розпеченому вугіллю, проходження лабіринту з закритими очима та інше). Та найголовніше – турнір представників Шкіл слов’янських бойових мистецтв: боротьба, рукопашні та кулачні бої, ножові поєдинки та бої на шаблях.

Глядачі зможуть не лише спостерігати за ходом турніру «Слов’янська доблесть», а й самі взяти участь у козацьких забавах – перетягуванні канату, штовханні воза, боях мішками із зав’язаними очима. Початок святкової програми о 14.00. Суботнього вечора 21 липня на гостей Парку чекає яскрава вечірня програма – запальні хороводи навколо вогнищ, середньовічні танці, вогняне шоу.

Тож, свято обіцяє бути різноплановим – веселим, пізнавальним та видовищним. Завітайте до «Парку Київська Русь» 21-22 липня, пізнайте прадавню мудрість предків та станьте свідком неперевершених поєдинків у різних видах слов’янських бойових мистецтв!

See Also

Організатори Міжнародного фестивалю – турніру бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»: Міжнародна федерація козацького бойового мистецтва «Триглав», Міжнародний центр слов’янської ведичної культури, Міжнародна громадська організація «Характерне козацтво» за підтримки «Парку Київська Русь».

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top