Now Reading
Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь-2012»

Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь-2012»

30 червня у «Парку Київська Русь» пройшов яскравий захід – Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь-2012». Кращі дівчата України зібралися в Новому Древньому Києві, щоб показати себе у всій красі, проявити свою активність, цілеспрямованість, життєрадісність та показати глядачам свої таланти.

«Саме дівчата Київської Русі з давніх пір славилися своєю красою, розумом, сміливістю. Мета нашого конкурсу – довести, що дівчата сучасні не поступаються красою і мудрістю Ганні, дочці Ярослава Мудрого, королеві Франції чи Великій княгині Ользі», – сказав на відкритті конкурсу президент «Парку Київська Русь» та голова журі конкурсу Володимир Янченко.

Молоді слов’янки, учасниці конкурсу, постали перед журі і глядачами у різних образах. На них чекали конкурси оригінального і пляжного костюма, вихід у вечірніх сукнях. Кмітливість дівчата проявили в інтелектуальному конкурсі, спритність і винахідливість – у спортивному.

Перед журі постало складне завдання: кому ж віддати корону першості, титул «Міс Київська Русь-2012» та можливість стати на рік обличчям «Парку Київська Русь»? В результаті журі, у складі якого Генеральний директор Національного музею народної архітектури та побуту України Пирогово Дмитро Заруба, Єскіна Олена – Голова Союзу підприємств Української годинникової промисловості — виробників та постачальників годинників та співзасновник Першого Українського годинникового заводу “Київська Русь”, все ж визначилося із переможницею конкурсу, якою стала Косенкова Катерина. Володарками титулу «Віце-міс Київська Русь-2012» стали: “1-а Віце-міс – Пазенко Юлія”; “2-а Віце-міс” — Ярмола Наталля; “3-я Віце-міс” — Буряк Катерина; “4-а Віце-міс” — Евгенія Подобна і переможниця у спеціальній номінації – “Міс глядацьких симпатій “ – Лук’яненко Ганна.

Зворушливою та святковою була церемонія нагородження переможниць. Вони зі сльозами радості на очах приймали вітання та подарунки від партнерів заходу.
Завершила шоу краси і таланту яскрава нічна програма – незабутнє вогняне шоу та святковий феєрверк.

Українські дівчата – найкрасивіші у світі. У цьому змогли ще раз переконатися усі, хто завітав цього дня до «Парку Київська Русь». Також, окрім милування красою дівчат, гості парку мали змогу зануритися у неповторну атмосферу Київської Русі: покататися на коні, узяти майстер-клас із народних ремесел, долучитися до театралізованої розважальної програми та отримати масу вражень і заряд гарного настрою надовго.

See Also

Захід відбувся за підтримки Київської обласної державної адміністрації.

Додаткова інформація для преси: (044) 461 99 37, (067) 263 30 24,

odzenenko@gradkiya.com ОксанаДзененко.
www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top