Now Reading
Вихідні у «Парку Київська Русь» – єднання меча і м‘яча

Вихідні у «Парку Київська Русь» – єднання меча і м‘яча

16-17 червня у Новому Древньому Києві знову вирували події, причому доволі різнопланові. З одного боку – перед глядачами розгорнулася спеціальна програма з нагоди футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 «Футбол в гостях у Древнього Києва». Іншим видовищним дійством стали бої у рамках “Турніру княжих витязів у Древньому Києві”.


У ці дні усе, навіть погода, сприяло гарному настрою відвідувачів «Парку Київська Русь». Вони з цікавістю споглядали за подіями на ристалищі та залюбки брали участь у інтерактивах з обох тематик – як футбольної, так й історичного фехтування. Цікавою ідеєю театру «Парк Київська Русь» стали змагання з середньовічного футболу. У них глядачі змагалися проти грізного суперника – команди скоморохів. Скоморохи, на відміну від гостей парку, були уже тренованою командою, проте це не завадило глядачам здобути перемогу за підсумком трьох таймів.

Ще одним цікавим дійством стало віщування місцевого козла Мефістофеля щодо результату матчів. І що найцікавіше, і суботні, і недільні пророцтва цього бородатого мешканця Парку збулися. У суботу, як і напророчив Мефістофель, перемогу здобула збірна команда Греції, залишивши Росію за межами чемпіонату, а в неділю перемога у двобої зі збірною Нідерландів заслужено дісталася португальцям.

Апогеєм програми в суботу став “Турнір княжих витязів у Древньому Києві” – театралізована реконструкція турніру за участю кращих бійців українських клубів історичного фехтування. Вони продемонстрували відвідувачам Парку свої вміння володіння середньовічною зброєю і відточену техніку фехтування, чим викликали щире захоплення гостей. Цілком зрозуміло, що відвідувачі Парку і собі захотіли спробувати оволодіти майстерністю бою на мечах. І вони мали змогу це зробити, узявши урок з історичного фехтування у героїв свята – княжих витязів.

See Also

Тож у «Парку Київська Русь» насправді відбулося поєднання досі непоєднуваного – своєрідне свято меча і м‘яча. І що найбільш приємно – усі, хто минулих вихідних не зміг потрапити до «Парку Київська Русь», мають змогу зробити це наступних вихідних. Адже програма «Футбол в гостях у Древнього Києва» триває, а 25 червня в неділю в Парку пройде черговий тур видовищних змагань з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця».

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top