Now Reading
Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь – 2012»

Конкурс краси і таланту «Міс Київська Русь – 2012»

Дівчата Київської Русі з давніх пір славилися своєю красою, розумом, сміливістю. Мета конкурсу, організованого «Парком Київська Русь» – довести, що дівчата нинішні не поступаються по красі і мудрості Ганні, дочці Ярослава Мудрого, королеві Франції чи Великій княгині Ользі.

Для участі в конкурсі розшукуються активні, талановиті, спортивні, цілеспрямовані, життєрадісні дівчата – ті, хто бажає голосно заявити про себе. Відмінна риса конкурсу краси та таланту “Міс Київська Русь” – відсутність стандартів у зовнішності учасниць. У конкурсі буде оцінюватися привабливість і інтелект учасниць. Спритність і винахідливість дівчата проявлять в спортивному конкурсі.

Учасниці отримають можливість спробувати себе в оригінальному образі, зануритися в атмосферу Київської Русі. Переможниця отримує титул “Міс Київська Русь-2012” і стає “Обличчям Парку Київська Русь-2012”. Перша і друга “віце-міс” також стають “Обличчям Парку Київська Русь-2012”. Переможці, отримують можливість представляти “Парк Київська Русь” в рекламних заходах, PR-акціях “Парку Київська Русь” протягом року з дати проведення Конкурсу (30 червня).

See Also

Ознайомитися з умовами конкурсу, а також завантажити анкету учасниці можна на сайті «Парку Київська Русь». Заявки приймаються до 23 червня. На сайті вже розміщуються фото учасниць і відкрито голосування, за результатами якого буде визначена «Міс Інтернет».

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top