Now Reading
У Києві відбувся благодійний бал-раут

У Києві відбувся благодійний бал-раут

31 травня у Національній філармонії України пройшов світський бал-раут «Даруючи надію – подаруй життя». Головною метою заходу був порятунок життя чотирирічного хлопчика Віталика, який проходить лікування у відділенні дитячої онкології лікарні «ОХМАТДИТ». Щоб врятувати дитину, необхідно близько двохсот тисяч гривень. Зібрати цю суму та передати її матері хворого хлопчика і поставили собі за мету організатори благодійної акції Вікторія Лавриненко та Юлія Павленко.

Захід відбувся за підтримки Міністерства культури України, головним партнером благодійної акції став «Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі. Також на заклик організаторів відгукнулися продюсерський центр «Space1Media», народна артистка України Ніна Матвієнко, заслужена артистка України Катерина Бужинська та інші. На заході були присутні відомі діячі мистецтв, політики та дипломати.

Присутні могли оглянути виставку картин, які потім продавалися на благодійному аукціоні. Також присутні мали змогу подивитися показ мод від агентства персональних fashion рішень PURITY чи узяти майстер-клас із вальсу від відомого хореографа. Присутніх привітали організатори та ще раз нагадали про високу ціль, заради якої і влаштовано благодійний бал та аукціон – врятувати життя маленького Віталика.

Зі зверненням також виступив президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко. «Ми підтримуємо такі заходи, тому що слов’янська душа з прадавніх часів схильна до благодійності. Наші предки допомагали тим, хто цього потребував. І можливо нас, тих, хто присутній сьогодні у цьому залі, саме благородна кров предків покликала до справ благодійності», – сказав Володимир Янченко.

See Also

Гості мали змогу насолодитися виступами інструментальних ансамблів Національної філармонії, піснями зірок сучасної естради, неперевершеним акапельним виконанням Ніни Матвієнко. А потім розпочався благодійний аукціон. Одну з картин придбав заступник президента благодійної організації «Слов’янський фонд» по роботі з молоддю та зв’язкам з громадськістю Святослав Лешик. Він наголосив, що сучасна молодь все активніше долучається до справ благодійності і це дає упевненість у сьогоденні та надію на краще майбутнє.

Благодійний бал-раут закінчився, але не закінчилася акція зі збору коштів на порятунок Віталика. Всі, хто хоче йому допомогти, можуть звертатися до онкологічного відділення лікарні ОХМАТДИТ, а також придбати картини на інтернет-аукціоні на сайті лікарні.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top