Соціальні мережі в Українському інтернеті

Стало цікаво яка ситуація з соціальними мережами склалася на просторах українського інтернету. Відразу скажу сумна, причому одночасно з двох причин, перша це відсутність цільової аудиторії, до всього потрібно дозріти і прийти самостійно, друге це все-таки наявність досить просторого рунета, де в основному і знаходять собі притулок більшість користувачів тієї цільової аудиторії, яка у мінімальній кількості, але все таки існує, що все-таки хоч трішки але радує і додає якогось оптимізму

connect.uaонлайн було відмічено 934 користувачі, всього пишуть більше 350 тищ. Останні пол-года активно розвивається, постійно роздають iphone і ipod’ы, інвайти на реєстрацію. Включена функція “мої гості”. Недавно додали сервіс по пошуку роботи і активно наповнюють його вакансіями, наскільки вони актуальні не перевіряв, але подивитися є на що. Пропонують завести пошаную в своєму домені. А в іншому стандартний набір.

friends.ua – проект засвітився роком раніє конекта, але популярності що не набрав. Зареєстровані 57718, а в онлайні я налічив 18 разом з адмінов, що автоматично додався до мене в друзі при реєстрації. Движок схожий на долфіновській, напевно він і є, тільки допрацьований. Особливого так нічого відмічено не було.

strelka.com.ua – приємний дизайн, простота реєстрації – одні з основних моментів на початковому етапі. Скільки там людей я так і не зміг побачити, є тільки можливість проглядання останніх що 50 реєструються. Основна фішка тут це місто – ти можеш прив’язатися до якогось міста, яке має свою сторінку з путівником який до жалкують порожній.

See Also
blank

navstreche.com – онлайн 158 з 182522, груп створене 2409.. ну а так нагадує тріальний вконтакте з обмеженим функціоналом і видозміненим дизайном.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top