Now Reading
12-13 травня – свято щастя і краси, змагання з історичного фехтування та чемпіонат з гирьового спорту в «Парку Київська Русь»

12-13 травня – свято щастя і краси, змагання з історичного фехтування та чемпіонат з гирьового спорту в «Парку Київська Русь»

Вихідні 12-13 травня будуть надзвичайно багатими на події в «Парку Київська Русь».

По-перше, протягом обох днів – 12 і 13 травня – тут пройде свято щастя, краси і материнства «Легенда про Ладу і Леля». Відвідувачі Парку побачать театралізовану виставу, в якій буде відтворено давні слов’янські традиції, багату культуру відносин у сім’ї, якої дотримувалися наші пращури – культуру, що базувалася на любові та взаємоповазі.

На ристалищі виступить кінний театр «Парку Київська Русь» з постановкою про княже полювання з видовищними трюками.

Роздинкою суботньої програми – 12 травня – стане черговий тур змагань у рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» (початок о 15.00). Цього разу на ристалищі у двобоях, а також у надзвичайно видовищних командних боях зійдуться кращі бійці команд з України та Росії: «Витязь ІСБ» (Суми – Курськ – Дніпропетровськ) та «Євросоюз» (Київ – Одеса).

У неділю, 13 травня, у «Парку Київська Русь» пройде ще одне визначне спортивне дійство – ІІ Чемпіонат Київської області з гирьового спорту. Богатирі сьогоднішні – гідні нащадки древньоруських витязів – змагатимуться за звання найсильнішого. Проте не лише чоловіки, представниці прекрасної статі теж візьмуть участь у чемпіонаті, що зробить змагання ще більш цікавими.

See Also

Крім того, «Парк Київська Русь» як завжди дасть можливість повністю заглибитися у давню епоху – спробувати страви середньовічної кухні чи випробувати себе на влучність в середньовічному тирі, покататися на конях чи переодягтися у костюми жителів Древнього Києва, взяти уроки з давніх ремесел у майстрів чи придбати готові унікальні вироби.

Завітайте у «Парк Київська Русь» 12-13 травня. Поєднайте чудовий відпочинок на природі з можливістю побачити цікаві вистави, видовищні спортивні змагання та поринути у атмосферу Київської Русі.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top