Хто підсунув дошкільнятам російські прапорці?

Тра 4, 2012 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

Яким чином сталося що у  “Великій хрестоматії для читання в дитячому садку”, яку видало “Махаон-Україна”, перший розділ “Мої улюблені вірші” чомусь проілюстрували зображенням з дітьми які тримають  російські прапорці.

У коментарі заступника головного редактора видавництва “Махаон” Володимира Германа було зазначено, що видавництво “Махаон-Україна” є перекладним виданням, але з моменту свого існування видає твори українських письменників.

За п’ятнадцятирічний період свого існування видавництвом було  випущено тисячі назв книжок для дітей.

За повідомленням УНІАН народний депутат, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко зазначив, що дітям в українських дитячих садках пропонують читанки з зображенням малечі з російськими прапорцями на першій сторінці. Беручи до уваги цей факт,  В. Кириленко звернувся до міністра освіти Дмитра Табачника з запитом щодо ситуації із «Великою хрестоматією для читання в дитячому садку «Мої улюблені вірші».

В. Кириленко наполягає на тому, щоб не допустити розповсюдження книжки з такою обкладинкою в українських закладах дошкільної освіти.

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930