Now Reading
В «Парку Київська Русь» відкриють «Таємницю слов’янської кухні»

В «Парку Київська Русь» відкриють «Таємницю слов’янської кухні»

1-2 травня «Парк Київська Русь» запрошує на спеціальну програму «Таємниця слов’янської кухні». У травневі свята люди зазвичай виїжджають на природу, щоб приготувати на вогнищі та скуштувати чогось смачненького. У «Парку Київська Русь» на травневі свята, окрім традиційних шашликів, можна буде спробувати страви, приготовані за древніми рецептами: дружинний куліш, юшку боярську, кашу сарацинську та інше. Гості Парку зможуть дізнатися і таємниці приготування страв. У ці дні для відвідувачів будуть організовані майстер-класи, де кухарі з задоволенням поділяться рецептами та технологією приготування дружинного кулешу та млинців. Приготовані на майстер-класах страви гості парку зможуть продегустувати. Окрім того, на них чекає дегустація старослов’янського напою – медовухи. Святкову кулінарну програму доповнить приготування випічки не традиційно в духовці, а відкритим способом – на мангалі, а також запікання на мангалі молочного поросяти. А ще відвідувачі Парку зможуть завітати на гостину до самого київського князя та розділити з ним святкову трапезу.

 

Окрім спеціальної програми «Таємниця слов’янської кухні», на гостей Парку чекають різноманітні видовища та розваги – виступи  театру «Парку Київська Русь» та кінного театру, веселі інтерактиви. Для дітей будуть організовані ігри та конкурси на дитячому майданчику, зокрема і конкурси, пов’язані з тематикою слов’янської кухні. Дорослим безперечно цікаво буде випробувати себе на влучність у середньовічному тирі, переодягтися у костюми жителів Древнього Києва у княжій костюмерній чи вирушити на кінну прогулянку. А ще на гостей парку чекають пророкування від волхвині, майстер-клас з володіння середньовічною зброєю та багато іншого. І все це – в чудовому місці, де до деталей відтворюється атмосфера Древньої Русі.

See Also

Завітайте до «Парку Київська Русь» 1-2 травня, спробуйте на смак «Таємницю слов’янської кухні» та проведіть час цікаво та весело!

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top