Now Reading
Спеціальна хореографічно-театралізована програма «Слов’янські танці» до Всесвітнього дня танцю

Спеціальна хореографічно-театралізована програма «Слов’янські танці» до Всесвітнього дня танцю

29-30 квітня у Центрі культури та історії Древньої Русі “Парк Київська Русь” пройде спеціальна хореографічно-театралізована програма до Всесвітнього дня танцю – «Слов’янські танці».

Танець – це мистецтво, у якому люди намагалися виявити себе із давніх-давен і роблять це до сьогодні. Відвідавши «Парк Київська Русь» наступних вихідних, ви зможете насолодитися прекрасним видовищем: на сцені виступатимуть танцювальні колективи різних напрямків, серед них – танцювальна компанія «Lelio» під керівництвом хореографа-постановника Лілії Климчук. За виступами цих колективів можна буде прослідкувати всю історію танцю – від прадавніх його форм – хороводів, до сучасного хіп-хопу.

Але родзинкою будь-якого свята в «Парку Київська Русь» є те, що його відвідувачі не залишаються пасивними глядачами, а можуть узяти активну участь у дійствах, що відбуваються тут. От і цього разу гості Парку зможуть покружляти у запальних хороводах, як це робили древні слов’яни, чи отримати майстер-клас від знаних хореографів із більш сучасних і складних видів танцю.

А ще, як зазвичай, «Парк Київська Русь» буде радувати і дивувати. Для дітей – середньовічні ігри та розваги на дитячому майданчику, катання на поні, а ще – майстер-класи ліплення з глини та з виготовлення ляльки-мотанки. Для дорослих – стрільба з лука, метання сокир, списів чи ножів у середньовічному тирі, пророкування від волхвині, катання на конях. Та для всіх – цікаві екскурсії парком, смачні страви середньовічної кухні, можливість переодягтися у костюми жителів древнього Києва, затишна гостина у хана в таборі кочівників та ще багато-багато цікавого.

Ціна вхідного квитка:

See Also

Для дорослих – 40,00 грн, пенсіонерів – 20,00 грн.

Нагадуємо, що школярі з усієї України мають можливість відвідати захід безкоштовно в рамках Всеукраїнської благодійної дитячої акції “Новий Стародавній Київ”.

Подробиці на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top