Now Reading
Театралізована постановка «Сказання про віщого Олега» в «Парку Київська Русь»

Театралізована постановка «Сказання про віщого Олега» в «Парку Київська Русь»

21-22 квітня у Центрі культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь» пройде тематичне дійство на честь великого київського князя – віщого Олега.

Театр «Парку Київська Русь» підготував для своїх глядачів спеціальну театральну постановку, присвячену життю доблесного Олега. На головному Ристалищі Парку на очах у відвідувачів розгорнеться сказання, яке перенесе у ті далекі часи: прибуття князя Олега в Стародавній Київ, ритуал зустрічі киянами Олега, чарівні танці слов’янок, церемоніал проголошення Києва «матір’ю міст руських», марш воїнів, зустріч імператора Візантії і князя Олега. Кульмінацією вистави стане виступ неперевершеного кінного театру з постановкою легенди про смерть Олега. Початок театральної постановки в 13.00.

У суботу, 21 квітня, театралізовану програму доповнять видовищні битви – Міжнародний турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Кращі бійці клубів історичної реконструкції будуть затято боротися в номінаціях один на один і п’ять на п’ять. Цього разу мечі схрестять представники клубів історичного фехтування «Акра» (Міста: Харків, Суми, Київ. Другий склад) і «Айна Бера» (Міста: Київ, Севастополь, Одеса, Миколаїв, Шостка, Вишневе. Другий склад). Початок змагань 21 квітня в 15.00.

На території Парку будуть проходити майстер-класи, працювати середньовічні тир, стайня і костюмерна. Для дітей буде працювати дитячий майданчик: професійні аніматори залучать дітей у різноманітні веселі ігри та конкурси. За сприятливих погодних умов в рамках Турніру повітряних витязів над Парком літатимуть повітряні кулі, і кращі представники аероспорту боротимуться за ключ від Дитинця Києва.

Ціна вхідного квитка:
Для дорослих 40,00 грн, пенсіоніров – 20,00 грн.

See Also

Нагадуємо, що школярі з усієї України мають можливість відвідати захід безкоштовно в рамках Всеукраїнської благодійної дитячої акції “Новий Стародавній Київ”.

Подробиці на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top