Now Reading
Всеукраїнська благодійна акція для школярів від «Парку Київська Русь»

Всеукраїнська благодійна акція для школярів від «Парку Київська Русь»

Усі школярі України зможуть безкоштовно відвідати «Парк Київська Русь» у сезоні 2012 року

Стартувала Всеукраїнська благодійна акція для школярів «Новий Древній Київ». Акція надає можливість учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій 24 областей України та Автономної Республіки Крим, а також міст державного значення – Київ та Севастополь – безкоштовно відвідати “Парк Київська Русь” –  Центр культури та історії Древньої Русі в період з 24 березня по 23 грудня 2012 року.

Захід присвячено 1530-річчю Києва, а також річницям двох інших визначних подій – 1150-річчя зародження держави Київська Русь та 1130-річчя  проголошення Києва її стольним градом. Акція організована Центром культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь», благодійною організацією «Слов‘янський фонд» за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, Київської обласної державної адміністрації

Мета акції: культурно-патріотичне виховання молодого покоління України та стимулювання інтересу до вивчення історії нашої держави епохи Київської Русі через відвідання Центру культури та історії Древньої Русі “Парк Київська Русь” – місця, де відтворюється та будується  Дитинець-Кремль Києва V-XIII століть та створюється атмосфера Древньої Русі.

Для учнів шкіл відвідання «Парку Київська Русь» стане можливістю наочно побачити те, про що вони читали в підручниках чи чули від учителів. Адже тут, неподалік від Києва у селі Копачів Обухівського району відтворюється Град Володимира – столиця великої середньовічної держави Київської Русі. Крім нових знань, відвідання «Парку Київська Русь» принесе школярам ще й масу нових вражень від активного відпочинку. Вони зможуть розважитися так, як розважалися їхні однолітки багато століть тому, взяти участь у середньовічних іграх та забавах, переглянути вистави Театру «Парк Київська Русь».

Школярі можуть приїжджати організованими групами чи індивідуально з батьками. Вони можуть відвідати будь-які заходи у Парку: як тематичні програми вихідного дня, так і масштабні міжнародні фестивалі, перший з яких – «Київська Русь XIII-XIV століть» – пройде тут 18-20 травня. Можливе також відвідання Парку групами в будні за попередньою домовленістю з адміністрацією.

See Also

У 2011 році «Парк Київська Русь» уперше ініціював проведення подібної акції для школярів Києва та Київської області. Цей захід викликав жваве зацікавлення в загальноосвітніх закладах столичного регіону, що і спонукало керівництво Парку та благодійної організації «Слов‘янський  фонд» у 2012-му розширити масштаб акції до всеукраїнського.

«Парк Київська Русь» запрошує школярів України скористатися нагодою безкоштовно відвідати Парк, поринути в світ Середньовіччя, долучитися до власної історії та культури, пізнати своє коріння!

Детальна інформація про Всеукраїнську благодійну акцію «Новий Древній Київ» на сайті «Парку Київська Русь» http://parkkyivrus.com/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top