Now Reading
Сезон 2012 року в “Парку Київська Русь” відкрито!

Сезон 2012 року в “Парку Київська Русь” відкрито!

Минулої суботи, 24 березня, в “Парку Київська Русь” відбулося урочисте відкриття сезону 2012 року. Відвідувачі Парку в період міжсезоння вже скучили за насиченими програмами та цікавими розвагами, які організовуватимуть у “Парку Київська Русь” відтепер кожних вихідних. Тому у день відкриття сезону повсюди у Парку можна було бачити радісні обличчя дорослих та дітей та чути веселий гомін розмов. Навіть сонячна та тепла погода сприяла гарному настрою присутніх на святі.

Та ось на ристалищі починається церемонія відкриття сезону, яку за традицією розпочинає Володимир Володимирович Янченко – президент “Парку Київська Русь”. Він з’явився перед присутніми в образі Київського князя, а урочистості моменту додав гімн Парку. Володимир Янченко привітав гостей парку з відкриттям сезону та пообіцяв, що у цьому році вони зможуть побачити ще більше цікавих видовищних програм.
– Цього року ми святкуємо 1530-річчя заснування Києва, 1150-річчя зародження держави Київська Русь і 1130-річчя Києва як столиці Київської Русі і всієї Східної Європи. На честь цього ми приготували низку заходів, якими будемо дивувати глядачів і взагалі весь світ. Сьогодні ми відкриваємо. Лицарський турнір, який триватиме упродовж всього року. Ми всі спостерігаємо, як Клички борються із своїми супротивниками, i тут відбуватиметься те ж саме, але у сфері історичного фехтування. А це не менш видовищне шоу, ніж бокс, – розповів президент “Парку Київська Русь”.

А далі на ристалищі розгорталися театралізовані дійства та інші видовища, на території Парку веселим гомоном гудів ярмарок майстрів. Кожен з відвідувачів міг знайти собі втіху до вподоби: хто взяти майстер-клас у майстрів з гончарства, ковальства чи інших ремесел, хто покататися на конях, хто посмакувати стравами середньовічної кухні, хто сфотографуватися з жителями древнього Києва чи самому переодягтись у костюм епохи Древньої Русі.

Та головне дійство свята чекало на гостей Парку попереду. Саме цього дня проводилися перші поєдинки в рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування “Витязь Київського Дитинця”. Їхніми учасниками жереб визначив клуби “Айна Бера” та “Путивль”, у складі яких виступають бійці з різних міст України, зокрема Києва, Харкова, Путивля, Одеси. Як тільки почалися бої у першій номінації – “меч – меч” – одразу стало зрозуміло, що ці змагання далекі від боїв у театральних постановках. Воїни схрещували клинки запекло та несамовито, від ударів мечів вгиналися шоломи. А з вуст захоплених глядачів зривалися крики підтримки чи розпачу, коли перевага в бою була на стороні витязів однієї чи іншої команди.

Продовжилися змагання номінацією “щит – меч”. Рахунок кожного поєдинку та його переможця визначало компетентне журі на чолі з головним маршалом турніру Олексієм Лялюшком. Бійці “Путивля” продемонстрували майстерність володіння середньовічною зброєю та нездоланну жагу до перемоги. Проте у більшості поєдинків переможцями виходили бійці клубу “Айна Бера”. Перевагу саме цієї команди підтвердили і змагання у фінальній номінації – “5х5”. Ці бої, у яких дозволялося використовувати не лише мечі, а й сокири та просто битися в рукопашну, викликали шалене захоплення глядачів. Це було справді грандіозне видовище, яке не мало рівних, напевне, не лише у “Парку Київська Русь”, а й у всій Україні. “Айна Бера” перемогла у двох боях, тож проведення третього не знадобилося. Переможець був визначений.

Потім відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників двобоїв. Кожен із бійців клубів “Айна Бера” та “Путивль” отримав диплом із рук Володимира Янченка разом із щирими побажаннями подальших спортивних здобутків та нових перемог. Адже це були лише перші змагання, а всього у турнірі, який триватиме аж до 24 листопада 2012 року, візьмуть участь 13 команд.

See Also
blank

Після закінчення змагань турніру “Витязь Київського Дитинця” на сцені розпочалося нове дійство – майстер-клас та виступ чемпіонів Європи з ірландського степу.

На завершення святкового дійства – відкриття театрального сезону 2012 року глядачі мали змогу побачити чарівне вогняне шоу та святковий феєрверк, що розквітав різнобарв’ям у нічному небі під звуки гімну “Парку Київська Русь”.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top