Now Reading
«Парк Київська Русь» визнаний кращим культурно-туристичним проектом року

«Парк Київська Русь» визнаний кращим культурно-туристичним проектом року

«Парк Київська Русь» був відзначений однією з найавторитетніших премій у сфері туризму «UkrainianTravelAwards» як кращий культурно-туристичний проект року.

Церемонія нагородження «UkrainianTravelAwards – відкрий Україну», присвячена туристичній галузі України, проходила 1 березня 2012 в місті Ялта в рамках XXI Міжнародної туристичної ярмарки «Крим. Курорти. Туризм».

Пам’ятний приз і диплом переможця від організатора премії – «Української Туристичної Газети» – отримала Людмила Новицька, директор підприємства ТОВ «Град Кия», яке реалізує проект «Парк Київська Русь».

«Для проекту «Парк Київська Русь» така престижна нагорода в галузі туризму є гідним підтвердженням наших досягнень у популяризації історії і культури нашої землі. Ми вдячні організаторам премії за визнання нашої першості у сфері культурного туризму в Україні. Адже «Парк Київська Русь» – це проект, який реалізується в Україні і для України, відтворює її серце – Дитинець Стародавнього Києва», – зазначила Людмила Миколаївна.

Вона також запросила всіх присутніх відвідати «Парк Київська Русь» в наступаючому сезоні та відчути дух Стародавнього Києва на численних цікавих заходах, які чекають гостей Парку цього року. А також закликала журналістів взяти участь у III Всеукраїнському журналістському конкурсі «Парк Київська Русь», який проходитиме з березня по листопад 2012 року.

See Also

Премія «UkrainianTravelAwards – відкрий Україну» проходила в 2012 році вже в шосте. Переможці отримали нагороди в 21 номінації, 17 з яких дісталися представникам туризму Криму. Цей факт ще більше піднімає значущість перемоги «Парку Київська Русь», як одного з небагатьох не кримських проектів, що заслужили цю престижну премію.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top