Now Reading
Календар фестивалів України 2012

Календар фестивалів України 2012

В Україні вперше випустили календар фестивалів на рік. Тепер про фестивалі і події можна дізнатись не по телебаченню у день їх завершення, а завчасно.

“This is Ukraine – путівник по Україні” створив “Календар фестивалів України 2012” для тих хто цікавиться фестивалями, хто щороку відвідує їх та для тих, хто живе не простим життям, а фестивальним.

“При його створенні ми намагались зібрати максимум інформації про найбільш відомі (і невідомі) та знакові (і не дуже) фестивалі 2012 року. Через те, що наперед не завжди відомо чи відбудеться фестиваль, частина з них до цього календаря не потрапила. Інші ж не мають точної дати проведення. Тому календар існує у друкованому та електронному варіантах. Інтернет-версія (більш повна, що постійно оновлюється та доповнюється) розміщена за адресою “www.thisisukraine.org/calendar-2012″ – розповіли керівники проекту This is Ukraine – путівник по Україні”.

Друкований варіант “Календаря фестивалів України 2012” вийшов на початку року. Це набір з 12 листівок, що розповідають де і коли відбудуться фести у 2012 році.  На фронтальній стороні листівки розміщений – найцікавіший фестиваль місяця. Шість їх них були обрані відкритим голосуванням за результатами рейтингу “TOP Fest 2011”. Інші шість – вибір редакції “This is Ukraine” та їх читачів у соціальних мережах.   Друкована версія незабаром буде доступна широкій громадськості у туристично-інформаційних центрах міст, та на фестивалях по всій Україні.

See Also

Електронну версію “Календаря фестивалів України 2012” можна подивитись он-лайн чи завантажити PDF файлом за посиланням: www.thisisukraine.org/kalendar-festivaliv-ukraini-2012

календар фестивалів на рік
Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top