Now Reading
«Парк Київська Русь» запрошує відсвяткувати Масляну в Древньому Києві

«Парк Київська Русь» запрошує відсвяткувати Масляну в Древньому Києві

25-26 лютого у Центрі культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь»* відбудеться грандіозне святкування Масляної – стародавнього свята, що символізує відхід Зими та початок Весни.
Справжні народні гуляння з хороводами навколо вогнища, нестримним сміхом, традиційними обрядами та забавами чекають на гостей Парку в останні дні відступаючої зими. Відвідувачі не тільки поринуть у чарівний світ Середньовіччя, але й долучаться до древніх традицій наших предків.
У програмі святкування – театралізовані дійства Театру «Парк Київська Русь», конкурси, захопливі поєдинки воїнів, хороводи та стрибки через багаття, майстер-класи з народної творчості, і, звичайно, зігріваючі чаювання та ласування млинцями з різними начинками – традиційною стравою Масляної. На гостей чекає приємний подарунок від «Парку Київська Русь» –  безкоштовні катання на конях і поні.
Кульмінацією дійства стане спалювання найбільшого в Україні солом’яного опудала Масляної, дивовижне вогняне шоу та святковий феєрверк.
Працюватимуть розважальні локації – лучний тир, середньовічна кухня, фотолокація історичного костюму. По всій території Парку будуть виступати музичні колективи народної творчості.

* «Парк Київська Русь» знаходиться в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Парк працюватиме з 10:00 до 19:30.

Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com
Контакти для ЗМІ: +38 044 461 99 37; (063) 640 79 22; ozabiyaka@gradkiya.com Забіяка Ольга

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top