Now Reading
Для вболівальників ЄВРО 2012: кемпінг та культурна програма

Для вболівальників ЄВРО 2012: кемпінг та культурна програма

«Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі – унікальне місце біля  Києва (34 км, с. Копачів, Обухівський район Київської області), що пропонує гостям Чемпіонату з футболу ЄВРО 2012 поринути у неперевершену атмосферу Київської Русі, заглибитися у середньовічний світ та по-справжньому відпочити. У Парку відтворюється одне з найвідоміших і водночас найзагадковіших середньовічних міст Європи – Стародавній Київ V-XIII століть, столиця найвеличнішої середньовічної імперії Київська Русь в розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець (Кремль) Києва або Град Володимира. Відтворюється його архітектурний образ в повному обсязі, в масштабі 1:1 на площі 10 га (загальна площа Парку становить 50 га). Щорічно на території «Парку Київська Русь» проходять масштабні міжнародні фестивалі, тематичні заходи та свята.
Європейських та вітчизняних вболівальників «Парк Київська Русь» цікавить не тільки як культурний центр з яскравою етнічною театрально-розважальною програмою, а й як повноцінна зона гостинності, де можна жити, харчуватися, слідкувати за перебігом подій Чемпіонату та відпочивати. Фактично, це ідеальне місце, що єднає народи у культурну та спортивну співдружність.
Для комфортного проживання гостей Чемпіонату у «Парку Київська Русь» буде організований кемпінг та місце для розміщення караванів – будинків на колесах, що дуже популярні серед європейців. Крім того, будуть влаштовані і всі зручності – санітарно-технічна зона, пральня, медичний пункт, камери схову та інше.
Буде чим вболівальникам і поласувати: на території Парку буде спеціально збільшена кількість місць харчування з європейською, національною українською, дієтичною та навіть вегетаріанською кухнями. Крім того, шеф-повари «Парку Київська Русь» запропонують гостям страви та напої давньослов’янської кухні, а також смачне гриль-меню.
Звичайно, відвідувачі Парку зможуть слідкувати за перебігом подій Чемпіонату разом з київським князем та його дружиною. Але окрім цього, на гостей чекає ще багато розваг. Для повноцінного дозвілля Театр «Парк Київська Русь» підготував ігрові-театралізовані програми та заходи футбольної тематики.
Гості зможуть спостерігати за перебігом подій лицарського турніру за участю клубів історичної фехтування, а також замовити оглядову екскурсію по Парку, відвідати музей середньовічного костюму та обладунків, передягтись у середньовічні костюми та зробити знімки на пам’ять, позмагатися на влучність в середньовічному тирі та взяти участь у майстер-класах з гончарства, ковальства, виготовлення ляльок-мотанок тощо. Окрім цього, вболівальники матимуть можливість здійснити політ на повітряній кулі над Парком, враження від якого залишаться на все життя.
Для зручного трансферу гостей Парку у Київ передбачений спеціальний регулярний автобус.
«Парк Київська Русь» – найкращий вибір для культурного відпочинку, комфортного розміщення на природі та перегляду подій Чемпіонату з футболу ЄВРО 2012.
Подробиці шукайте на сайті «Парку Київська Русь»: www.parkkyivrus.com

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top