Now Reading
Яндекс українізував головну сторінку й основні сервіси

Яндекс українізував головну сторінку й основні сервіси

Пошуковик Яндекс тепер працює і українською мовою. На головній сторінці сайту, yandex.ua, за бажанням користувачів можна вибрати українську чи російську версію.Про це повідомляє компанія Яндекс.Україна.

Тим користувачам Уанету, які встановили браузер з українським інтерфейсом, Яндекс буде переважно показувати сторінки тією ж мовою. Вже працюють українською і основні служби порталу – наприклад, пошук, пошта, Директ і Каталог. Українські версії інших сервісів планується запустити пізніше.

Крім того, вже чотири роки всі геозалежні пошуково-інформаційні сервіси Яндекса працюють над поліпшенням українських версій. Так, пошук на yandex.ua віддає перевагу українським ресурсам. Наприклад, за запитом “президент” український Яндекс в першу чергу знайде сайт Віктора Ющенка, а російський – Дмитра Медведєва. На картах тринадцяти українських міст можна шукати назви міст і вулиць українською. У Яндекс.Новини – понад 300 українських ЗМІ, а на Яндекс.Маркеті – більш ніж 170 активно працюючих українських магазинів.

Щодня Яндекс відвідує понад 1,7 мільйона користувачів з України, повідомили в компанії.

“Чотири роки нашої присутності в Україні дозволили нам не просто постійно поліпшувати якість пошуку і локалізувати наші сервіси, а зробити для України окремий портал, – заявив Сергій Петренко, генеральний директор компанії Яндекс.Україна. – Ми хочемо будувати Уанет спільно з іншими українськими ресурсами і пропонуємо їм співпрацювати як в галузі технологій (віджетна програма, API Яндекс.Карт і т.д.), так і в розвитку рекламного ринку”.

See Also
blank

Нагадаємо, на початку поточного місяця Яндекс відкрив присвячений спалаху грипу в Україні сайт, на якому можна побачити карту захворюваності на грип в країні, отримати телефони гарячих ліній, а також прочитати інформацію про епідемії в новинах, блогах і на Twitter.

Кореспонент

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top