Колготки для краси та для цибулі

Лис 5, 2011 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Статті

Пам’ятаю, що я будь-якої пори року носила свої улюблені спідниці. За моєї молодості вони закривали коліна, спокусливо оголюючи нижню частину ніг. Я знала, що чоловікам подобаються мої ніжки. Отже, нейлонові колготки завжди були невід’ємною частиною мого гардероба.
Я жила в Електросталі, що за 90 км від Москви. Чи не кожні вихідні їздила до Москви і не забувала там купувати колготки. Вже й не пригадую торгову марку, але вона була, поза всяким сумнівом, – американською. Я могла носити їх років 5-6, але й після цього вони мали добротний вигляд.
Потім ми переїхали до Челябінська, теж у Росії. Мене вразило, що знайти там хороші колготки було неможливо. У ті часи в Челябінську ніхто ні разу не бачив американ ських колготок. Я терпіти не могла білизни, яку продавали в магазинах – на колінах ті колготки збиралися у гармошку! Щоб симпатично виглядати на роботі, де я була єдиною жінкою, мені доводилось користуватися московськими запасами. Носила колготки навіть тоді, коли надворі було мінус 25°С!
Одного разу помітила, що моя сусідка зберігає у колготках цибулю. Вона відрізала верхню частину, клала овочі в панчоху й вішала її на балконі. Ця ідея здалась мені чудовою, і я почала робити те ж саме. У колготках цибуля зберігалась дуже добре!

Розповідала Леніанна Умеренкова (79 років), Україна
Інтерв’ю Олена Савельєва, Україна
Ілюстрація Ганна Попова, Україна

Переклад з англійської Маркіян Плесак, Україна

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031