Now Reading
НЕПРАКТИЧНА МОДА У що взуваються жінки

НЕПРАКТИЧНА МОДА У що взуваються жінки

Здається, головним правилом української моди є те, що при ходьбі жінка повинна шуміти. Я помітила, що на мене значно менше звертають увагу, коли взуваю чобітки на підборах, як і всі інші. Якщо взутись, для прикладу, у кеди або водонепроникні зимові черевики з резиновою підошвою, які вважаються цілком прийнятним видом взуття у Сполучених Штатах Америки за такої зимової погоди, я починаю викликати підозру. Здається, ніби те цокання проголошує, що я – жінка, а без нього викликаю в інших збентеженість.
Хоча при виборі взуття я віддаю перевагу різнобарвним кедам, безперечно, поважаю право жінки на вибір. Кожна має свій власний. Знаю багатьох жінок у США, які люблять підбори. Єдина відмінність полягає у наступному: знаючи, що їм доведеться йти далеко або ходити нерівними дорогами, вони взуються у туфлі з такими підборами лише у дуже особливому випадку.

Здається, українки красуються у незручному взутті незалежно від того, куди вони прямують, чи у якому стані тротуар. Беручи до уваги сніг, лід та ями, а також додаткову небезпеку – недостатню кількість ліхтарів або їхню велику віддаленість один від одного, трапиться диво, якщо я взагалі зможу дійти додому з роботи, не посковзнувшись та/або не впавши, незалежно від взуття, яке на мені. Щоб не втрапити до великої халепи, мені доводиться йти дуже повільно, і у мене вигляд ідіотки.
Як це вдається їм? Ще одна іноземка, з Південної Африки, каже, що відкрила для себе таємницю граційної ходьби на підборах по льоду (бо, впавши на заднє місце, втрачаєш все, що сподівалась досягти, одягаючи те взуття).

«Бач, як вони міняються під час ходьби? Вони нібито ковзають над льодом».

See Also

Та навіщо такі жертви? Навіщо одягати 10-сантиметрові підбори, коли можна вибрати зручні зимові черевики та кеди? Імідж. «Завдяки цьому жінка почуває себе… жінкою» – такою була одна з відповідей на моє питання. Ще одне зауваження у підтримку підборів полягало в тому, що вони видовжують ноги, тому людина в них виглядає стрункішою. Одна жінка сказала, що не одягла б підбори лише тоді, коли б збиралась у гори чи ліс. Ще одна доводила, що на підборах їй навіть легше ходити по льоду!
Я звернулась до одного з чоловіків за столом. «Якої ви думки про високі підбори?» Він усміхнувся та кивнув, і здається, іншої відповіді я не потребувала.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top