Поети України зберуться у Рівному, щоб наварити СУПу!

Вер 12, 2011 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Події

23-25 вересня в місті Рівне вдруге відбудеться фестиваль сучасної української поезії «СУП – 2011».
Фестиваль задуманий як такий, що дасть змогу талановитій молоді проявити себе, познайомитись з кращими зразками сучасного поетичного слова, взяти участь в низці літературних заходів, які спрямовані на розвиток самодостатньої сучасної творчої особистості, вдосконалення своїх знань про літературу взагалі, осмислення особливостей регіональних здобутків, української сучасної літератури та знаходження свого місця в ній.
Традиційно під час фестивалю відбуватиметься конкурс серед молодих літераторів, членами журі якого будуть сучасні письменники та діячі культури.
Окрім конкурсу заплановано чимало інших заходів. 23 вересня відбудеться музичне відкриття заходу з молодіжною організацією з Луцька КВАРТИРА FM. Очікуються презентації поетичних збірок сучасних письменників, виданих впродовж останнього року, на гостей чекають презентації літературних об’єднань та їхніх проектів, літературний слем, можливість придбати найновішу літературу з автографом автора. Для літераторів-початківців будуть проведені майстер клас з написання власних поетичних творів та майстер-клас з публічного виступу.
Гості фестивалю: письменник та науковець Ігор Павлюк, письменник та журналіст Сергій Пантюк і його об’єднання «Інша література»; письменник, перекладач та дизайнер стронґовський; слемер та поет-двотисячник Павло Коробчук; поет-двотисячник Дмитро Лазуткін; письменник Артем Антонюк.
Цьогоріч на фестиваль завітає письменник, колишній рівнянин Олександр Ірванець, який також займе місце серед членів журі.

Фестиваль відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

З повагою,
керівник проекту
Олена Черніговець
Т. 050-375-01-43;
093-87-84-555;
Elena.astarta@mail.ru

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930