Now Reading
Наймасштабніший осінній фестиваль „Гості стародавнього києва xv ст.”

Наймасштабніший осінній фестиваль „Гості стародавнього києва xv ст.”

23-25 вересня 2011 р. в Центрі Культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) за підтримки Київської обласної державної адміністрації під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, Посольства Російської Федерації в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні та Посольства Республіки Білорусь в Україні відбудеться міжнародний середньовічний фестиваль „Гості Стародавнього Києва 15 ст ” із лицарським турніром „За меч Послів”.

За меч Послів змагатимуться представники 5 країн: України, Польщі, Росії, Білорусі, Литви.

Почесні учасники фестивалю – представники вищого світу Західної Європи XV століття! Принци, герцоги, знатні лицарі, кардинали, чарівні придворні дами із задоволенням приймуть Вас до своєї компанії, і Ви потрапите в справжню казку!
Кінний турнір, піші бойові турніри (індивідуальні й групові), денні та нічні баталії, змагання лучників, виступи музичних та танцювальних колективів, фехтувальні, та музичні майстер-класи – все це у рамках програми Фестивалю. Крім того відбудеться реконструкція штурму середньовічної фортеці – лицарі продемонструють, як колись здобувалися укріплені фортеці, представлять тактику, яку тоді використовували та способи оборони оточеного гарнізону.

На території Парку буде створений мальовничій табір, у якому представники клубів історичної реконструкції продемонструють життя та побут романтичного XV століття. Також у Парку пройде ярмарок майстрів стародавніх ремесел де будуть представлені ексклюзивні вироби ручної роботи. Все це перенесе Вас у барвистий середньовічний світ, у захоплюючу епоху лицарів, брязкання зброї та іржання коней.

See Also

Не розчарує і вечірня програма Фестивалю, одним з грандіозних видовищ якої стане масова битва лицарів «Честь і слава». Завершиться свято яскравим та незабутнім вогняним шоу «Маскарад Чарівної Дами» і феєрверком.

Офіційний Партнер Фестивалю «Всеукраїнський банк розвитку» – Ваш правильний вибір!
Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com
Телефон для довідок: +38 044 461 99 37

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top