Now Reading
«Парк Київська Русь» представить видовищне дійство до Дня Незалежності!

«Парк Київська Русь» представить видовищне дійство до Дня Незалежності!

Центр культури та історії «Парк Київська Русь» знову запрошує на святкування Дня Незалежності. 24 серпня «Парк» представить унікальну і надзвичайно красиву вечірню вогняну шоу-програму «Ясне сонечко» та святковий феєрверк. Театралізоване дійство з синхронним танцювальним шоу поєдинками та анімацією подарує гостям свята справжній драйв живого вогню, море позитивних емоцій та адреналіну!

Не розчарує відвідувачів і денна програма під назвою «Сказання землі Київської» в рамках якої буде представлено п’ять середньовічних билин та колоритне шоу князівських прапорів. З Днем Незалежності українців вітатимуть представники династії Рюриковичів – князь Володимир та княгиня Ольга.

Видовищний кінний турнір із чотирьох етапів за звання найкращого воїна Київської Русі захопить і зачарує кожного. Гості свята отримають княжі титули та увійдуть в історію Родового Дерева Великих князів Київських пройдуть ритуал слов’янської гостинності та долучаться до середньовічних ігор основаних на давній культурі Київської Русі.

Запальні хороводи, танці слов’янок, середньовічні майстер-класи з гончарства, історичного фехтування, виготовлення ляльки-мотанки, стрільби з луку, метання ножів та списів – кожен знайде щось до смаку.

В День незалежності України на Київській Русі сучасність збагатиться тисячолітніми традиціями і легендарними образами – це свято, яке неможливо пропустити!

Дух Стародавнього Києва кличе Вас!

Місце знаходження «Парку Київська Русь»: с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

See Also

Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com

Телефон для довідок: +38 (044) 461 99 37

 

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top