Now Reading
Незабаром можна буде їздити без талона техогляду й без довіреності

Незабаром можна буде їздити без талона техогляду й без довіреності

У неділю, 14 серпня, набуває чинності Закон України “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо усунення надмірного державного регулювання в сфері автомобільних перевезень” N3565-VI, яким відміняється обов’язковий техогляд для легкових автомобілів.
Зокрема, закон передбачає скасування обов’язкового техогляду для приватних легкових автомобілів (крім автомобілів-таксі й автомобілів, які використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою одержання прибутку).
Державтоінспекція відстороняється від контролю технічного стану транспортних засобів. Ці функції передаються суб’єктам господарювання. Також істотно спрощується порядок проходження обов’язкового технічного контролю для інших транспортних засобів.

Крім цього, відміняються вимоги щодо обов’язкової наявності у водія дорожнього маршрутного листа й довіреності на керування транспортним засобом.

Нагадаємо, 5 липня, Верховна Рада прийняла рішення про скасування техогляду. За зміни в ряд законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання в сфері автомобільних перевезень N8397 проголосували 262 картки народних депутатів. Президент України Віктор Янукович підписав закон 8 липня.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top