Now Reading
Знищено фабрику Петриківського розпису – фоторепортаж

Знищено фабрику Петриківського розпису – фоторепортаж

Як розповів житель Петриківки Євген, який пропрацював на фабриці сім років, в суботу місцеві жителі помітили, що на фабрику приїхали якісь люди. “А вчора я повз проїжджав, дивлюся, а там все курочать, вирізують метал”, – розповідає Євген. За його словами, коли на місце приїхала міліція, люди, які вирізали верстати, були на місці і нікуди не поспішали.

“Фабрика не працює майже два роки, в лютому цього року там прибрали сторожів. Але все обладнання було справно і готове до роботи. А тепер повністю знищили пресове відділення, порізали вздовж і впоперек 14 пресів – серце фабрики. Щоб усе відновити, потрібні мільярди” , – розповідає Євген.

Місцеві жителі в шоці, багато людей все своє життя пропрацювали на фабриці. І навіть, коли вона не працювала, приходили, навідувалися в рідні стіни.

Коли журналіст газети “Подія” розмовляла з Євгеном, він саме був на фабриці. За його словами, все відкрито, охорони немає і він припускає, що з настанням темряви, вандали повернуться.

Максим Голосний, голова сільради Єлизаветівки, підтвердив інформацію про знищення фабрики Петриківського художнього розпису.

Максим Голосний розповів, що йому дзвонив начальник міліції Петриківки і сказав, що всі входи до приміщення і вікна заварюють і забезпечують неможливість проникнення в будівлю.

See Also

Зараз, за інформацією Максима Голосного, всі вікна та двері опечатані міліцією.

Ось, що зараз коїться на заводі:

Джерело: sobitie.com.ua

1 коментар
  • Это не похоже на обычный в наше время вандализм ограниченных людей, здесь скорее всего замешаны бизнес-интересы, особенно в свете Евро-2012. Петриковская роспись – это прекрасный украинский сувенир, который хранит в себе многовековые традиции, это сердце и душа украинского народа.. И люди, которые осмелились это сделать, обязательно будут наказаны, потому что они уничтожили больше чем фабрику, они уничтожили частичку народной истории. И я верю, что судьба их обязательно проучит.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top