Now Reading
Мистецька та екологічна програми «Славське Рок»

Мистецька та екологічна програми «Славське Рок»

Міжнародний фестиваль «Славське Рок», що відбудеться 29-31 липня цього року у селищі Славське на Львівщині остаточно сформував мистецьку та екологічну програми.

Мистецька програма

Вже традиційними для «Славське Рок» стали майстер-класи з гончарства. Цього року також можна буде спробувати своїх сил на гончарному крузі. В рамках мистецької програми у нас пройдуть також майстер-класи з body-art, майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, будуть споруджені інсталяції біля Денної сцени з побутових матеріалів спільно митцями та гостями фестивалю, буде змайстровано слов’янсього «ловця снів». Також можна буде розмальовувати сувеніри з глини напам’ять.

Родзинкою мистецької програми цього року стане виставка французького фотографа, що має українське походження – Кирила Горішнього. Своїми роботами відомий фотограф дуже гостро висвітлює сучасне суспільство.

Екологічна програма

В рамках цієї складової нашого фестивалю відбудуться лекції  від представників Всесвітнього фонду дикої природи (World Wide Fund for Nature). Також пройде «Екологічний SnapShot» – фотоконкурс на екотематику. Крім того, пройдуть акції за збереження чистоти природи, зокрема Карпатського регіону із заклики до збору сміття та груповий збір сміття з наступним централізованим вивозом сміття після фестивалю.

 

Компанія-організатор: «Спортивні та культурні ініціативи»
Оператор поселення: туристична компанія «Рутенія-тур»

See Also
blank

slavskerock.in.ua

http://www.facebook.com/slavskerock

http://twitter.com/#!/slavskeRock

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top