Now Reading
Результати конкурсу «Я люблю Карпати!» від «Славське Рок»

Результати конкурсу «Я люблю Карпати!» від «Славське Рок»

Міжнародний фестиваль «Славське Рок» підвів підсумки конкурсу «Я люблю Карпати!», що проводився на офіційній сторінці фестивалю у Facebook. За його результатами ми визначили трьох переможців, які набрали найбільшу кількість голосів за конкурсні роботи. Переможцями стали: 1 місце – Yura Malna (26 «плюсів» за роботу), 2 місце – Andrew Mokryy (26 «плюсів»), 3 місце – Ladomyr Kravchuk (16 «плюсів»).

Переможці отримують, як ми і обіцяли, за перше місце – два all inclusive тури на фестиваль, за друге місце – два вхідні квитки на фестиваль на всі три дні, за третє місце – колекцію фестивальної символіки за п’ять років існування фестивалю.

За посиланнями нижче можна переглянути конкурсні роботи учасників:

http://www.youtube.com/watch?v=vy14EMOQGUQYura Malna

http://www.youtube.com/watch?v=hAoKnRcp6jsAndrew Mokryy

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2136795893984.122039.1068706102Ladomyr Kravchuk

Нагадаємо, конкурс стартував 20 червня і закінчився 17 липня. Ми розробили його спеціально до п’ятої річниці фестивалю і для всіх, хто любить Карпати та рок-музику. З огляду на світову інтеграцію в соціальні мережі, ми проводили конкурс на нашій офіційній сторінці у Facebook (http://www.facebook.com/slavskerock), для чого розробили спеціальну вкладку «Я люблю Карпати! Конкурс!» у меню зліва на нашій Facebook-сторінці.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно було:

  1. Долучитись до фанів нашої сторінки у Facebook
  2. Створити фото-історію про свою любов до Карпат.
  3. Розмістити на стіні нашої сторінки посилання на свою історію з позначкою «Конкурс» та коротким (до 200 знаків) коментарем – чому саме Ви маєте отримати головний подарунок конкурсу.
  4. Запросити друзів проголосувати за Ваше посилання (голосування відбувалося коментарями «+1», likes – не враховувались).

Відзначимо також, «Славське Рок» підготував спеціальні пропозиції для своїх Facebook-фанів. Офіційний туроператор фестивалю «Рутенія-тур» розробив триденні (29-31 липня) та дводенні (30-31 липня) тури на фестиваль. У вартість туру входить: проїзд потягом Київ-Славське-Київ (купе); трансфер вокзал-садиба-вокзал; проживання 3 дні і 2 ночі (або 2 дні і 1 ніч відповідно); реєстрація на фестиваль. Вартість турів залежить від місця проживання (садиба, пансіонат, готель) і варіює від 680 грн. до 1010 грн. Спеціально для всіх наших друзів у Facebook ми проводимо акцію «All inclusive для друзів» і надаємо 10% знижку на всі тури. Кількість акційних турів обмежена. Деталі можна дізнатись у спеціальній вкладці «All inclusive для друзів» на нашій офіційній сторінці у Facebook.

Компанія-організатор: «Спортивні та культурні ініціативи»
Оператор поселення: туристична компанія «Рутенія-тур»

 

За детальнішою інформацію звертайтесь:

Тетяна Яковлєва, голова прес-служби фестивалю «Славське Рок»

press.slavskerock@gmail.com

See Also
blank

+38 (097) 703 78 11

+38 (093) 497 74 75

 

slavskerock.in.ua

http://www.facebook.com/slavskerock

http://twitter.com/#!/slavskeRock

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top