«Славське Рок» оголосив результати голосування за гурти на Денну сцену

blank

Міжнародний фестиваль «Славське Рок» підвів підсумки голосування за гурти на Денну сцену, що проводилось на офіційних сторінках фестивалю у Facebook та ВКонтакті і завершилось 1 липня.

Протягом року ми отримали 185 заявок від молодих та досвідчених українських і закордонних гуртів, які висловили бажання виступати на Денній сцені фестивалю. За допомогою журі ми обрали 9 найкращих команд, які виступатимуть на фестивалі. За 10-ий гурт ми вирішили провести голосування. В голосуванні брали участь 15 українських команд.

Згідно з результатами, найбільшу кількість голосів отримав гурт «Малхолланд драйв» (727 голосів). Відзначимо також, учасник Денної сцени, гурт «Орган!к», у зв’язку зі зміною вокаліста, не буде виступати на фестивалі (команда змушена була скасувати концертні виступи). Тому, на їх місце ми беремо гурт, який посів друге місце в голосуванні – «Недаремно» (622 голоси). Всього, у Facebook та ВКонтакті всі гурти, що брали участь в голосуванні, отримали 3274 голоси.

Нагадаємо, цього року музична програма буде представлена двома сценами – Денною та Вечірньою.

Line-up Вечірньої (головної) сцени: «Гайдамаки», «Тартак», «Піккардійська Терція», Dritte Wahl (Німеччина), Sztywny Pal Azji (Польща), Oт Vinta. «ДримбаДаДзиґа», Animals’ Session, Jack O’Lantern, «Трутні», Los Colorados, WashingTones

Line-up Денної (малої) сцени: «Тринадцять», SWEETLO, «Медовий полин», «АКК», «Ренесанс», Minamorali (ех-Dоріан Грей), Vivienne Mort, Dumb Surgeon, «Малхолланд Драйв», «Недаремно».

Цього року фестиваль, з огляду на світову тенденцію, активно інтегрувався в соціальні мережі. На наших офіційних сторінках у Facebook, ВКонтакті, та Twitter можна читати найоперативніші новини, брати участь в обговореннях фестивалю, просувати свої ідеї, оскільки ми завжди відкриті до спілкування та співпраці.

 

Компанія-організатор: «Спортивні та культурні ініціативи»
Оператор поселення: туристична компанія «Рутенія-тур»

За детальнішою інформацію звертайтесь:

Тетяна Яковлєва, голова прес-служби фестивалю «Славське Рок»

press.slavskerock@gmail.com

See Also
blank

+38 (097) 703 78 11

+38 (093) 497 74 75

 

slavskerock.in.ua

http://www.facebook.com/slavskerock

http://twitter.com/#!/SlavskeRock

2 коментарі
  • Вибачте, але назва гурту “Малхолланд Драйв” написана з помилкою!!!

  • Дякуємо за пильність)
    помилку виправили.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top