Now Reading
Володимир переміг Девіда Хея і забрав у нього пояс WBA

Володимир переміг Девіда Хея і забрав у нього пояс WBA

Володимир Кличко з великими труднощами, ніж можна було очікувати, але досить впевнено переміг Девіда Хея і став володарем ще одного чемпіонського титулу, останнього, який ще не був у руках братів. Хей показав хорошу готовність до бою і до стилю Володимира, був швидким і вертким протягом усього бою, але при цьому не показав нічого серйозного в атаці. 118-108, 117-109 і 116-110 – перемога Володимира за очками вийшла вельми впевненою.

Усі гучні заяви Девіда Хея, котрий обіцяв знищити Володимира Кличка ще до шостого раунду, не мали під собою підґрунтя — українець не залишив британцю шансів. І нехай перемогу було здобуто «лише» рішенням суддів, але більш неприємною вона від цього не стає.

Бій розпочався за трохи несподіваним сценарієм. Більшість експертів пророкувала, що Хей піде на стартовий штурм, намагаючись упіймати «шанс панчера», доки він свіжий, а Володимир ще «не зібраний». Натомість ми побачили як обидва суперника доволі обережно випробовують один іншого. Хей «танцював» у стилі Алі, працюючи з опущеними руками та активно рухаючись рингом. Володимир теж не поспішав, але врешті-решт після його дій Хей все ж опинився на підлозі вже у першому раунді.

Другий раунд являв собою продовження першого, хіба що Володимир під кінець раунду провів першу непогану атаку, до цього ж намагався працювати фірмовим лівим джебом, але Хей був все такий само рухливий.

Хей тримав дистанцію, він був незручний для Кличка. Як Ібрагімов загортався в якісь неймовірні пози, щоб уникнути влучень – Хей досягав того ж результату своїми методами. Але при цьому в атаці він нічого показати не міг. У ближній бій, як радив Холіфілд, Девід Хей перейти не міг – сам боявся цього. Відчайдушні кидки вперед Хея кінчати не клінчем від Володимира, а падіннями Девіда за його ж ініціативою. Це був якийсь уклінний клінч. У цьому бою Девід був чітко націлений на падіння, шкода, тільки, що він падав сам, не дозволяючи собі допомогти. При цьому з своїх падінь він намагався вичавлювати якусь користь, апелював до судді. У 7 раунді у Володимира забрали очко, а в 11 після чергового зльоту і посадки Хея на рингу Кличко тільки розвів руками, а рефері, якому це вже набридло, відрахував британцеві нокдаун.

Загалом, Хей робив в рингу практично максимум того, що міг показати в бою проти Кличка, плюс, можливо, своєю полемікою перед боєм і ажіотажем він трохи вивів Володимира з психологічної рівноваги. Це обговорювалося безпосередньо перед поєдинком, навіть коментатор на «Інтері», коли проривався крізь рекламу, говорив про це. Насправді, якщо Володимир і був виведений з рівноваги, то зовсім трішки. Скористатися цим фактом він, принаймні, нікому не дав. А ось перебудуватися тактично по ходу бою і поставити Хея в нокаутуючий тупик йому не вдалося. Це було ризиковано. Володимир не ризикував і вигравав за очками. Шоу було до бою, а потім був тільки бокс.

Еммануель Стюард в середині бою радив Володимиру не ризикувати, а просто бути більш активним. Дійсно, деякі раунди він провів монотонно.

See Also

В 12 раунді Хей збільшив кількість своїх розгонистих атак. Володимир теж був не проти закінчити бій раніше. Раунд вийшов гострим. Але до нокауту, нокдауну і навіть до чогось подібного справа так і не дійшла. Кличко був великим і сильним, Хей – швидким. На тому й розійшлися. Тільки пояси залишилися у великого і сильного, адже це був все-таки бокс.

Головний підсумок цього протистояння – всі пояси у братів Кличко, вони прийшли до цієї вершині своїх чудових кар’єр. Всі спортивні питання ними вирішені і противникам залишаються ілюзорні теми видовищності, а також порівняння братів з іншими великими чемпіонами з минулого. Такі порівняння – справа цілком природня. Самі по собі вони говорять про те місце, яке займають Володимир і Віталій в історії боксу. Даний бій, звичайно, був не найяскравішим, хоча нецікавим його, звичайно, не назвати. Шкода, що Володимир не зміг нокаутувати Хея. Але бій показав, що Девід, як і інші боксери, які виходили в ринг проти братів в останні роки, може виробляти найгірше або краще враження в бою з Кличком, але от з шансами на перемогу справа буде однаково поганою. Краща комбінація всіх якостей, необхідних супертяжу, у Володимира та Віталія Кличко!

Відео дванадцятого, останнього раунду:

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top