Now Reading
Славське Рок: доповнено line-up Вечірньої сцени

Славське Рок: доповнено line-up Вечірньої сцени

Міжнародний фестиваль «Славське Рок» анонсує доповнення у line-up Вечірньої сцени. 29-31 липня гостей «Славське Рок» потішать своїми виступами також «Гайдамаки», «Трутні», «Oт Vinta», Animals’ Session та Dritte Wahl (Німеччина). Нагадаємо, раніше були проанонсовані на Вечірню сцену гурти: «Тартак», «Піккардійська Терція», Sztywny Pal Azji (Польща), Los Colorados, «ДримбаДаДзиґа», Jack O’Lantern, WashingTones.

«Гайдамаки» – фольк-рок-гурт з, майже 20-ти річною історією, на чолі з харизматичним та яскравим Олександром Ярмолою. Добре знані в цілому світі, «Гайдамаки» представляли Україну на таких всесвітньо відомих фестивалях, як Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock та багатьох інших. «Гайдамаки» – це перший український гурт, що підписав контракт з потужним британським рекордингом EMI. На фестивалі в Славську «Гайдамаки» покажуть своє шоу у стилі «козак-рок», наповнене синтезом року, дабу, панку і ска, сумішшю української та балканської музики в супроводі неординарного віджеїнгу від світових майстрів.

Dritte Wahl – німецький панк-рок гурт з Ростока. В перекладі з німецької dritte wahl означає третій вибір. Свій політичний панк-рок з дуже прямими текстами німці творили ще у 1988-му, в комуністичній Східній Німеччині. У 1998-му гурт заснував власний рекординговий лейбл Rausch Records, який пізніше перейменували на Dritte Wahl Records. За 23 роки плідної праці гурт записав 23 альбоми! В Європі мабуть не залишилось країни, де б не знали Dritte Wahl.

Oт Vintaлідер української рокабілі-сцени. Заснований у далекому 1993-му, рівненський гурт активно використовує у своїй творчості український фольк – за це їхній стиль виконання назвивають “украбілі”. Учасники гурту на чолі з неперевершеним Юрієм Журавлем за довгу історію часто змінювались, поки не досягли того найкращого складу, який присутній в гурті сьогодні. Драйвові «Oт Vinta» неодноразово брали участь і перемагали на багатьох фестивалях, вони були гостями першого «Славське Рок» (2007 р.). Запальні пісні цих музикантів розворушать будь-кого!

AnimalsSession – рок-гурт з Миколаєва. Свою музику учасники присвячували різним тваринам (звідси назва студійних сесій – «Animals») та явищам природи. Після того, як у 2004-му до гурту приєдналась вокалістка Олександра Макаровська, Animals’ Session записали по-справжньому зрілий альбом. Саме в серпні цього року група святкуватиме своє десятиріччя! Гості двох останніх фестивалів «Славське Рок» добре запам’ятали цих музикантів, а закордонні колеги хвалять їх творіння і відзначають неабиякий професійний зріст.

«Трутні» – команда, що грає у стилі хард-рок. Засновником та беззмінним ідейним лідером гурту є Олег Гончар, який пише пісні та музику для команди. «Трутні» двічі ставали переможцями на всеукраїнському рок-фестивалі «Тарас Бульба» у 2003 та 2004 роках. Гурт брав участь у багатьох українських фестивалях та неодноразово виступав за кордоном.

Нагадаємо також, Line-up Денної сцени цього року виглядає так: “Тринадцять”, Sweetlo, “Медовий полин”, “АКК”, “Ренесанс”, Minamorali, Vivienne Mort, Dumb Surgeon, Орган!к. За останній гурт, що буде виступати на Денній сцені до 1 липня триває голосування на офіційних сторінках фестивалю в соцмережах.

Компанія-організатор: «Спортивні та культурні ініціативи»

Оператор поселення: туристична компанія «Рутенія-тур»

За детальнішою інформацію звертайтесь:

See Also
blank

Тетяна Яковлєва, голова прес-служби фестивалю «Славське Рок»
press.slavskerock@gmail.com

+38 (097) 703 78 11

+38 (093) 497 74 75

slavskerock.in.ua

http://www.facebook.com/slavskerock

http://twitter.com/#!/SlavskeRock

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top