Now Reading
З днем народження, Антігород!

З днем народження, Антігород!

13 червня проекту Антігород (http://antigorod.com) виповнилось 6 років. Наш іменинник вирішив не слідувати традиціям та подарунки зволів не приймати, а краще дарувати.

11 червня козацький хутір Галушківка (Петриківщина, Дніпропетровська область) розкрив свої ворота усім, бажаючим прийняти участь у Міжнародному фестивалі мистецтв Антігород.

З 11 ранку та до пізнього вечора присутні мали нагоду помилуватися на експозиції справжніх майстрів усіх жанрів. Фотографія та розпис на тканині, оригінальна кераміка та ляльки-мотанки, м’які іграшки, ковані прикраси, плетіння, вишивка, витинанка… і, звичайно, гордість району, області, країни – Петриківський розпис! А чого варта була невелика пересувна кузня, яка завзятим передзвоном задавала ритм усьому фестивалю!

Три сцени в різних кутках хутору ні на секунду не залишалися порожніми. Літературна притягала до себе усіх, хто бажав не лише послухати, але і поділитися власною творчістю. Мала музична порадувала нас танцювальними виступами різних жанрів і майстер-класами. Велика музична – яскравою, живою та самобутньою дією.

Розповідати про це можна довго. І все одного не змогти розповісти головного. Головне було у повітрі, в посмішках, в відчутті свята.

Усі, хто в той день не злякався дощу та дороги, вважаю, приєднаються до мене.

А я хочу подякувати.

Спасибі організаторам, нам зараз дійсно бракує таких подій – світлих, щирих та позитивних.

Спасибі усім майстрам. Кожен з вас приніс та запропонував нам частинку своєї душі.

Спасибі музикантам, це було неповторно. Тому що це були насправді живий звук та живі емоції.

See Also
blank

Дякую за майстер-класи! Особливо за сальсу, пара десятків людей різного віку та обох статей спочатку вагаються і соромляться, потім, висунувши язики від завзятості, повторюють за інструкторами, і нарешті, захопившись ритмом, закривають очі і просто рухаються в такт музиці – зворушливе та незабутнє видовище!

Та окремо я хочу подякувати саме публіці. За щирість, радість, світ в очах та чарівну атмосферу справжнього свята. Думаю, саме ваші посмішки надихнуть організаторів на нові чудові подарунки!

А ми чекатимемо з нетерпінням.

Підготувала: Мирослава Іволга
Фото : Роман Радченко

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top