Now Reading
Британія запровадила санкції проти доньки Алєксандра Дугіна та пропагандистського ресурсу Кремля

Британія запровадила санкції проти доньки Алєксандра Дугіна та пропагандистського ресурсу Кремля

Велика Британія в понеділок запровадила санкції проти шести фізичних та однієї юридичної особи з Росії у зв’язку з російським повномасштабним вторгненням в Україну.

Зокрема під санкції потрапило російський інформаційний сайт United World International, який було створено у 2020 році групою, наближеною до “кухаря Путіна” й організатора російської “фабрики тролів” Євгєнія Прігожина.

Під санкції також потрапила головна редакторка цього ресурсу Дар’я Алєксандровна Дугіна (Платонова) – донька російського геополітика Алєксандра Дугіна, автора теорії про “неоєвразійство”, яка виправдовує загарбницьку політику Росії щодо сусідніх країн.

Крім того, Дугін був лідером Євразійського союзу молоді, який активно вербував людей з військовим і бойовим досвідом для боротьби від імені самопроголошеної “ДНР” і заявив, що має приховану присутність в Україні.

Санкції також введені проти директора пропагандистського російського ресурсу NewsFront Євгєнія Глотова, співзасновника та власника 50% акцій NewsFront Міхаіла Сінєліна, підприємця Юрія Фєдіна, який фінансував NewsFront.

See Also
blank

Ще під обмеження потрапили Аеліта Манакова, яка надавала фінансові послуги іншому пропагандистському російському сайту SouthFront, та Єлєна Чугулєвої, яка збирала донати для SouthFront.

Санкції передбачають замороження фінансів та економічних ресурсів підсанкційних осіб, яких Велика Британія звинувачує у веденні дезінформаційної кампанії проти України.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top