Now Reading
Лукашенко наказав «взяти під приціл» столиці противників, звинувативши Україну в обстрілі

Лукашенко наказав «взяти під приціл» столиці противників, звинувативши Україну в обстрілі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Україну в запуску ракет по території його країни та наказав своїм військовим «взяти під приціл» центри прийняття рішень у столицях противників Мінська.

Про це повідомляє білоруське держагентство «БЕЛТА», з посиланням на заяву Лукашенко 2 липня на урочистих зборах з нагоди Дня незалежності.

«Нас провокують. Мушу вам доповісти: три дні тому, може, трохи більше, з території України намагалися завдати удару по військових об’єктах на території Білорусі. Але, слава богу, протиповітряними комплексами «Панцир» вдалося перехопити всі ракети, які були пущені збройними силами України», – заявив він.

Як зазначається, Лукашенко також заявив, що наказав військовим взяти під приціл центри прийняття рішень у столицях противників Мінська.

«Хочу попередити «яструбів» і сказати вам відверто: трохи менше місяця тому мною відданий наказ підрозділам збройних сил взяти під приціл, як зараз модно говорити, центри ухвалення рішень у ваших столицях з усіма наслідками, що випливають… Якщо тільки ви посмієте завдати удару, як вони планують, по Гомелю на півдні, по Мозирському нафтопереробному заводу, аеропорту, аеродрому в Лунинці або Бресту, відповідь буде миттєва. Миттєва просто, в одну секунду!», – сказав самопроголошений президент Білорусі.

See Also
blank

Також Лукашенко заявив, що у Білорусі є чим відповісти на «агресію проти його країни», вкотре натякнувши на ядерну зброю.

«Чим відповісти, у нас є. І не тільки тим, про що ми говорили нещодавно з президентом росії. Я до цього давно готувався. Пам’ятаєте, я вам казав: «Полонези», ракетне виробництво та інше. Ви повністю перебуваєте під ударом цих ракет. І я не дивитимусь, хто там в офісах чи в палацах сидить. Відповідатимемо жорстко і рішуче!», – підсумував він.

1 коментар
  • «…про що ми говорили нещодавно з президентом росії».
    Більше б підійшло: «…про що ми говорили нещодавно з моїм господарем».

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top